UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Естет Центр Київ
  • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

ПРО НАС

Наших спеціалістів і обладнанні

Для сучасних людей надзвичайно важливо виглядати на всі 100%. Головна увага приділяється процедурам, які допомагають зберегти молодість і здоров’я шкіри. Постійні стреси, ночі без сну, безмірне поглинання солодощів обов’язково позначаються на зовнішньому вигляді нашого обличчя і тіла. Але вихід є. Спеціалісти мережі клінік естетичної медицини «Естет Центр» в Києві (Печерськ, Осокорки/Позняки) і Львові з радістю готові Вам допомогти. Ми пропонуємо методи та засоби нового покоління для збереження молодості, здоров’я та Вашої краси.

Найпопулярнішими процедурами в наших клініках є: лазерна епіляція, видалення новоутворень, видалення судин, LPG ендермологія (lpg масаж), чистка обличчя, професійний масаж і відбілювання зубів.

Місія мережі клінік естетичної медицини “Естет Центр”
З нашим досвідом та професіоналізмом молодість, краса та здоров’я доступні кожному.

Завітайте до нас і переконайтеся самі!

Ми маємо потужний арсенал, який складається з найкращого обладнання нового покоління та виключно якісних косметичних засобів. Для лазерної епіляції ми використовуємо американський олександритовий епілятор GentleLASE. На сьогоднішній день він має статус «Золотого стандарту» серед міжнародних систем лазерної епіляції. При цьому наші ціни більш ніж демократичні. Клієнти наших салонів – успішні люди, які цінують кожну хвилину свого часу. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб Ви були повністю задоволені отриманим результатом. Здорова, чиста шкіра – запорука прекрасного самопочуття і впевненості у власних силах. Переконайтеся в цьому вже сьогодні!

НАШІ ПОСЛУГИ

Ми надаємо великий спектр послуг
УСІ ПОСЛУГИ

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Ми працюємо понад 20 років, тисячі людей вже вибрали нас і постійно користуються саме нашими послугами, приєднуйтесь до нас і Ви!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
img img