UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
 • Естет Центр Київ
 • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Лазерний карбоновий пілінг в Києві (Печерськ, Позняки, Осокорки)

Опубліковано: 10.04.2020

Постійні стреси, екологія, незбалансоване і нерегулярне харчування неодмінно відображаються на шкірі. Більшість сучасних людей страждають від нездорового, тьмяного кольору обличчя. З такою проблемою можуть зіткнутися абсолютно всі, незалежно від спадковості, віку і статі. З перерахованими вище проблемами допоможе впоратися лазерний карбоновий пілінг.

Також показаннями до проведення процедури є:

 • Проблемна, жирна шкіра.
 • Наявність мімічних і глибоких зморшок.
 • Розширені пори.
 • Тьмяний колір обличчя.
 • Наявність пігментних плям і косметичних недоліків шкіри.

Перед тим, як провести процедуру, косметолог повинен обов’язково переконатися в тому, що немає ніяких протипоказань. Якщо, наприклад, на шкірі є запалення (герпес та ін.), спочатку слід позбутися наявних проблем і тільки після цього вибирати дату процедури. Також під час попередньої консультації косметолог перевіряє чутливість пацієнта до гелю, який використовується під час лазерного карбонового пілінгу. Якщо за 20 хвилин нічого з шкірним покривом не відбулося, пілінг можна проводити.

Лазерний карбоновий пілінг передбачає підготовчий період. За тиждень-півтора до проведення процедури слід відмовитися від очищувальних процедур (під забороною – пілінги, скраб).

лазерный карбоновый пилинг

Проведення карбонового пілінгу передбачає наступні етапи:

 1. Підготовка. Перед проведенням процедури шкіру очищають і дезінфікують. Лікар-косметолог і пацієнт надягають захисні окуляри. Таким чином, гарантується 100% безпеку для очей від лазерних спалахів. Після очищення по шкірі розподіляється карбоновий наногелем. Цей гель в рази підвищує ефективність впливу лазерного обладнання на шкіру. Після того, як гель застигне, буквально «висмоктується» бруд з пір, вбираються надлишки шкірного жиру. Крім цього, склеюються відмерлі клітини шкіри. Таким чином, їх відлущування і виведення відбувається набагато легше.
 2. Основний етап. На цьому етапі відбувається безпосередній вплив. Під впливом теплового випромінювання карбоновий гель нагрівається, за рахунок чого він починає розпадатися до вуглекислого газу і води. Всі залишилися частинки вуглецю вбирають шкірний жир і забруднення.
 3. Завершення процедури. На завершальному етапі косметолог видаляє залишки гелю і наносить на шкіру спеціальну заспокійливу маску.

Лазерний карбоновий пілінг є унікальною процедурою. Але, все ж, вона має певні протипоказання:

 1. Цукровий діабет.
 2. Онкологія.
 3. Аутоімунні розлади.
 4. Наявність хронічних захворювань.
 5. Гіперчутливість до препаратів, які використовуються під час пілінгу.
 6. Період вагітності і лактації.
 7. Наявність на шкірі келоїдних рубців.

Ціна карбонового пілінгу в «Естет Центрі» залежить від зони. На момент написання статті вартість процедури становить:

Лазерний карбоновий пілінг
ПроцедураВартість
Карбоновий пілінг обличчя650.00 грн
Карбоновий пілінг обличчя + маска800.00 грн
Карбоновий пілінг шиї400.00 грн
Карбоновий пілінг декольте500.00 грн
Карбоновий пілінг спини1200.00 грн

Після лазерного карбонового пілінгу не потрібен особливий період реабілітації. Почервоніння шкіри может бути тільки на протязі декількох годин після процедури.Косметологи рекомендують використовувати спеціальний зволожуючий крем. У складі такого крему обов’язково присутні кераміди. Це речовини, що заповнюють втрату клітинами верхнього шару шкіри.Після процедури можна використовувати декоративну косметику. Єдине обмеження – слід відмовитися від відвідування солярію і активних сонячних ванн. В іншому випадку на шкірі можуть з’явитися плями.

Якщо Ви хочете повернути своїй шкірі природне здоров’я і природний колір – карбоновий пілінг в «Естет Центр» ˗ це саме те, що Вам потрібно!

 

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ