UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
 • Естет Центр Київ
 • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ АЛЕКСАНДРИТОВИМ ЛАЗЕРОМ CANDELA GENTLELASE В КИЄВІ

Опубліковано: 15.11.2021

Подаруй своїй шкірі ніжність в медичному центрі лазерної епіляції –  ЕСТЕТ ЦЕНТР!

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ В КИЄВІ сьогодні є найбільш поширеним і ефективним способом видалення волосся в небажаних місцях. Цей метод користається успіхом ЯК У ЖІНОК, ТАК І У ЧОЛОВІКІВ, так як він дозволяє економити час і є більш ефективним, ніж всі інші методи. Тривалість процедури на малих ділянках займає всього декілька хвилин, в складних випадках (ноги повністю) вона може зайняти до двох годин. На сьогоднішній день це чи не найпоширеніший метод, який дозволить позбутися від небажаного волосся за допомогою впливу безпосередньо на волосяний фолікул.

Ми робимо якісну епіляцію александритовим лазером більше 18-ти років! Використовуємо найкращі апарати для лазерної епіляції волосся – Candela GentleLase!Лазерна епіляція в Києві

Лазерна епіляція в Києві набула популярності ще й завдяки тому, що в результаті застосування спеціальної системи охолодження її ефективність доповнюється майже повною відсутністю болючих відчуттів, а сама процедура вважається однією з найбільш комфортних. Більше того, результати лазерної епіляції помітні моментально! А після проходження повного курсу Ви зможете насолоджуватися своєю гладкою шкірою і зачаровувати оточуючих, виходячи на пляж навіть у найвідвертішому купальнику! За допомогою лазерної епіляції можна успішно вирішити проблему вросшого волосся. Ви помітите ефект вже після другої процедури.

Відео про лазерну епіляцію волосся александритовим лазером в мережі Естет Центр:

Перед тим, як позбутися від волосяного покрову, який надокучає Вам, бажано визначити причину зростання небажаного волосся на даній ділянці шкіри. Пам’ятайте, що це косметична процедура, за допомогою якої ми усуваємо небажані волосяні фолікули, але якщо причиною появи волосся є гормонально залежне захворювання, то слід спочатку вирішити проблему ендокринної системи, а потім вже вдаватися до лазерної епіляції.

Далі слід визначити, чи немає у Вас протипоказань для проведення даної процедури (вказані нижче). Необхідно враховувати, що на деякий час слід виключити потрапляння прямих сонячних променів на ділянки поверхні, яка буде підлягати епіляції. Більш детально ознайомитися з усіма протипоказаннями Ви зможете безпосередньо на консультації в нашій клініці.

Лазерная эпиляция александритовым лазером

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ЕКОНОМИТЬ НЕ ТІЛЬКИ ВАШ ЧАС!

У Києві ціни на лазерну епіляцію сильно різняться, так як залежать від безлічі факторів. Клієнтам доводиться потрудитися, щоб обрати для себе найбільш оптимальний варіант. Крім цього, вартість лазерної епіляції залежить від кількості процедур, їх тривалості, від ділянки поверхні, яка підлягає епіляції, товщини і, навіть, кольору волосся. Процедура з успіхом може бути застосована на будь-якій ділянці тіла, включаючи ділянку бікіні, обличчя, пахові западини.

Щоб отримати найбільш стійкий результат необхідно пройти курс епіляції на александритовому лазері. Він складає від чотирьох до восьми процедур, через досить тривалі проміжки часу.

Якщо ми підсумуємо витрачений час і підрахуємо витрати на засоби видалення волосся, якими ми користувалися раніше, то легко зауважимо, що вартість лазерної епіляції абсолютно не є висока і давно вже не є предметом розкоші.

У нашій клініці ми пропонуємо найкраще співвідношення ціни та якості. У нас Ви можете пройти лазерну епіляцію александритовим лазером за доступною ціною.

ЦІНИ НА ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ В ЕСТЕТ ЦЕНТР:

Для Вашої зручності – ціни (прайс) на епіляцію з урахуванням 30% знижки для нових клієнтів:

Лазерна епіляція
ПроцедураВартістьЦіна -30%
Над верхньою губою250.00 грн175.00 грн
Підборіддя310.00 грн217.00 грн
Скронева область310.00 грн217.00 грн
Щоки390.00 грн273.00 грн
Все обличчя770.00 грн539.00 грн
Пахви (пахвові западини)550.00 грн385.00 грн
Шия (передня або задня поверхня)500.00 грн350.00 грн
Руки (передпліччя)900.00 грн630.00 грн
Руки (плечі)900.00 грн630.00 грн
Руки повністю1200.00 грн840.00 грн
Зона декольте у жінок390.00 грн273.00 грн
Зона молочних залоз290.00 грн203.00 грн
Біла лінія живота420.00 грн294.00 грн
Зона бікіні (лобковий трикутник)850.00 грн595.00 грн
Зона екстра-бікіні (пол. губи, між сіднична складка)600.00 грн420.00 грн
Зона бікіні (повне)1200.00 грн840.00 грн
Зона бікіні чоловіча (повна)1450.00 грн1015.00 грн
Живіт жіночий890.00 грн623.00 грн
Живіт чоловічий1290.00 грн903.00 грн
Груди у чоловіків1200.00 грн840.00 грн
Плечовий пояс у чоловіків1200.00 грн840.00 грн
Спина жіноча1350.00 грн945.00 грн
Спина чоловіча1950.00 грн1365.00 грн
Сідниці жіночі890.00 грн623.00 грн
Сідниці чоловічі1350.00 грн945.00 грн
Хрестець630.00 грн441.00 грн
Бедра1450.00 грн1015.00 грн
Передня або задня поверхність бедер990.00 грн693.00 грн
Гомілки1200.00 грн840.00 грн
Ноги2400.00 грн1680.00 грн
Ноги чоловічі2800.00 грн1960.00 грн

Ціни (прайс) на лазерну епіляцію в Києві

Ціни (прайс) на лазерну епіляцію у Львові

Для відвідувачів центрів в м. Київ, діють різні знижки та акції на лазерну епіляцію та інші наші послуги. Подробиці акцій читайте в спец. розділі – Акції та знижки

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

 1. Висока ефективність. Після проходження курсу лазерної епіляції залишається не більше 5% від початкового росту волосся. Досягти такої ефективності не дозволяє жоден з існуючих інших методів епіляції.
 2. Тривалість ефекту (перманентність). Ґрунтуючись на власних спостереженнях і матеріалах інших авторів, можна стверджувати, що після проведення курсу лазерної епіляції протягом 7 і більше років немає необхідності в застосуванні інших методів видалення волосся на обробленій ділянці. Тривалість ефекту залежить від віку пацієнта, зони проведення епіляції і гормонального статусу організму.
 3. Комфортність проведення процедури лазерної епіляції александритовим лазером (Candela, США) (безболісність, швидкість, мінімальність негативних ефектів після процедури). Процедура видалення волосся александритовим лазером (Candela, США) безболісна для пацієнта завдяки використанню вбудованої системи динамічного охолодження DCD. Використання цієї системи дозволяє підводити до волосяного фолікула енергію великої потужності (найкраща ефективність процедури) без температурного пошкодження шкіри (опіку) і больових відчуттів. Система DCD є розробкою компанії Candela і встановлюється тільки на лазери цієї фірми. Видалення волосся над верхньою губою займає до 10 хв, на ділянці бікіні – 20. Ноги обробляються за 60 – 120 хв. Така швидкість роботи стала можливою за рахунок використання високотехнологічних розробок компанії Candela.Після проведення процедури можлива поява легкого почервоніння шкіри на ділянці епіляції, яке самостійно проходить через деякий час. Фахівцями нашого Центру використовується лікувальна косметика кращих світових виробників, що дозволяє звести до мінімуму негативні ефекти після процедури (скоротити тривалість почервоніння). На відміну від електроепіляції, не утворюються мікро рубці, так як шкірний покров при проведенні епіляції не пошкоджується.
 4. Видалення «врослого волосся». Лазерна епіляція – це єдиний метод, який дозволяє позбутися від «вросшого волосся» на будь-яких ділянках тіла.
 5. Безпека. Оскільки лазерна епіляція є неінвазивним методом (не відбувається порушення цілісності шкірного покриву), то можливість передачі захворювань, що поширюються контактним шляхом, виключена. Промінь александритового лазеру проникає тільки на глибину залягання волосяного фолікула – 2-3 мм і поглинається тільки меланіном волосся (вміст цього пігменту в шкірі невеликий). В зв’язку з цим побічні ефекти мінімальні, а загального впливу на організм не відбувається.
 6. Економічно вигідний метод видалення волосся. Російські косметологи провели дослідження, ціль якого, виявити, у скільки обходиться видалення волосся протягом усього життя при використанні тільки одного методу – гоління, воскування, електроепіляції, проходження курсу ЛЕ. Виявилося, що найбільш економічно вигідним методом видалення волосся є курс лазерної епіляції. І це в Росії, де вартість ЛЕ в 1,5-4 рази перевищує ціни в Україні.

Лазерная депиляция

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПАЦІЄНТА ПЕРЕД ПРОЦЕДУРОЮ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ:

 • не засмагайте на протязі 4-6 тижнів до процедури і використовуйте крем з сонцезахисним фактором №15 і більше під час всього курсу процедур;
 • за 6 тижнів до лазерної обробки виключіть будь-яку епіляцію крім гоління;
 • якщо у Вас буває герпес, то бажано за кілька днів до процедури почати приймати противірусні препарати;
 • якщо у Вас смаглява шкіра, то для поліпшення результатів процедури застосовуйте відбілюючі креми за 4-6 тижнів до процедури;
 • отримайте консультацію фахівця і постарайтеся з’ясувати причину надмірного росту волосся;
 • не комбінуйте лазерну епіляцію і фотоепіляцію;
 • процедури епіляції рекомендується проходити в одній медичній клініці.

Як вести себе після лазерної епіляції:

 • має з’явитися почервоніння шкіри, яке свідчить про те, що волосяний фолікул поглинув енергію і епіляція буде ефективною;
 • почервоніння може триматися кілька днів;
 • оброблені місця необхідно зволожувати кремом, який порекомендував фахівець;
 • намагайтеся не мочити оброблену поверхню 24 години після процедури і не терти її мочалкою протягом 48 годин;
 • уникайте процедур масажу оброблених місць 72 години після процедури;
 • на декілька днів відмовтесь від відвідування бані, сауни, гарячої ванни.

Протипоказання для лазерної епіляції!

 • При світлому, сивому або рудому волоссі на ділянці епіляції – немає ефекту видалення цих типів волосся;
 • При злоякісних новоутвореннях шкіри;
 • При декомпенсованому цукровому діабеті;
 • При келоїдній хворобі (підвищеному утворенні рубців);
 • При гострих формах герпесу в ділянці епіляції;
 • При вагітності;
 • При психічних захворюваннях;
 • Після перебування під активним впливом ультрафіолету (засмага під сонцем, в солярії) протягом 1-2-х тижнів.

Якщо Ви бажаєте дізнатись докладніше про епіляцію однієї з конкретних ділянок – натисніть на цікаву для Вас ділянку і Ви перейдете на докладний опис.

 • Лазерна епіляція ділянки декольте у жінок
 • Лазерна епіляція ділянки молочних залоз
 • Лазерна епіляція ділянким фаланги пальців
 • Лазерна епіляція ділянки екстра-бікіні (статеві губи, міжсіднична складка)
 • Лазерна епіляція крижі
 • Лазерна епіляція ніг александритовим лазером
 • Лазерна епіляція ділянки над верхньою губою
 • Лазерна епіляція передньої / задньої поверхні стегон
 • Лазерна епіляція плечового поясу у чоловіків
 • Лазерна епіляція підборіддя
 • Лазерна епіляція пахв (пахових западин)
 • Лазерна епіляція рук (плечей і передпліччя)
 • Лазерна епіляція спини у жінок
 • Лазерна епіляція спини у чоловіків
 • Лазерна епіляція щік
 • Лазерна епіляція сідниць у жінок
 • Лазерна епіляція сідниць у чоловіків
 • Епіляція шиї (передньої або задньої поверхні)

Результати лазерної епіляції до та після:

Фото результатов до и после лазерной эпиляции

 

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ