UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Естет Центр Київ
  • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Контурна пластика в Києві (Печерськ, Позняки / Осокорки)

Опубліковано: 24.09.2017

Контурная пластика

Ін’єкції сучасних препаратів та гелів на основі гіалуронової кислоти допомагають позбутися зморшок і складок на обличчі, змінюючи його контури найприроднішим шляхом, створюючи стійкий ефект омолоджування. Даний метод може застосовуватися самостійно або в поєднанні з введенням препаратів на основі токсину ботулізму, підсилюючи його ефект, тимчасово усуваючи мімічні зморшки обличчя.

Ефект від введення Ботулотоксину-А відбувається завдяки вираженому розслабленню ін’єктованих м’язів і значному зменшенню болю в них (3-7 днів). При внутрішньо-шкірній ін’єкції в області локалізації потових залоз (пахові западини, долоні, стопи) утворюється блокада постгангліонарних симпатичних нервів і припиняється потовиділення на 6-8 місяців.

Мімічні зморшки виникають в результаті постійного скорочення м’язів обличчя. Крім того, мимовільне напруження мімічних м’язів викликає безліч естетичних і комунікативних проблем, а також нерідко може бути причиною виникнення головного болю. Таким чином, корекція мімічних зморшок є не тільки косметичною, а й лікувальною процедурою.

Фото результатів контурної пластики

Контурна пластика в ЭСТЕТ ЦЕНТР

Для усунення зморшок препарат вводиться в мімічні м’язи в ділянку чола, перенісся і зовнішніх кутів очей, спинки носа, верхньої губи, а також шиї і ділянки декольте. Стійке тривале розслаблення напружених м’язів призводить до розгладження зморшок і дає можливість людині звикнути контролювати вираз обличчя. При цьому в м’язах не відбувається атрофії, оскільки зберігається кровопостачання і поступово відновлюється іннервація. Поступове відновлення м’язових скорочень настає через 4-6 місяців після ін’єкції, але іноді тривалість ефекту зберігається до 1 року і більше.

Досліджено, що більш стійкі і повні ефекти токсину виникають при максимальному м’язовому скороченні, достатній внутрішньоклітинній концентрації іонів кальцію і при впливі низьких температур.

Тому, під час підготовки до лікувальної ін’єкції за 2 тижні пацієнту рекомендується призначити прийом препаратів кальцію з вітаміном D, безпосередньо перед ін’єкцією і відразу після неї – охолоджувати область ін’єкції, а також інтенсивно напружувати  м’язи, які будуть підлягати ін’єкції, протягом 15-30 хвилин після процедури

Пластика в Киеве

Описані в спеціальній медичній літературі рідкісні і швидкоплинні побічні ефекти від контурної пластики, такі, як птоз (опускання вік), утруднення ковтання, виникають тільки в тих випадках, коли препарат вводиться некоректно і в неправильних дозах.

Сучасні препарати гелів, які широко і успішно використовуються як в нашій країні, так у всьому світі, створені на основі стабілізованої гіалуронової кислоти нетваринного походження. Вона відрізняється абсолютною біологічною сумісністю з тканинами людини, а тому повністю руйнується в організмі з плином часу в ході обміну речовин до стану вуглекислого газу і води.

На сьогоднішній день ми застосовуємо препарати, які вже встигли себе чудово зарекомендувати: Ревідерм і Juvederm. Кожен з них розроблений для вирішення певного кола завдань і відрізняється розміром частинок, з яких складається гель.

Увеличение губ - контурная пластика

Є ПИТАННЯ, ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ АБО ПРОСТО ХОЧЕТЕ ЗРОБИТИ ЗАПИС НА ПРОЦЕДУРУ?

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ