UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
 • Естет Центр Київ
 • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

ПРОФЕСІЙНЕ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ АПАРАТОМ BEYOND POLUS в Києві (Печерськ)

Опубліковано: 25.09.2017

Відбілювання зубів в медичному центрі Естет Центр (м. Печерська, бул. Лесі Українки 28) проводиться сертифікованими фахівцями на кращому американському апараті для відбілювання зубів – «Beyond Polus».

Вартість (ціна) відбілювання:

Відбілювання зубів апаратом «Beyond Polus» (за обидві щелепи) = 3500 грн  – знижка 26%! = 2590 грн!

ЗАЦІКАВИЛИСЯ? ЗАПИС І КОНСУЛЬТАЦІЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

+38 (063) 434-99-04

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ BEYOND POLUS:

 • Без пошкодження зубів і їх нервових тканин
 • Відбілювання на 3-10 тонів (залежить від багатьох факторів)
 • Результат відразу після процедури
 • Білизна зубів тримається 6-12 місяців
 • Тривалість процедури 40-50 хвилин

Результати відбілювання зубів до і після:

До и после отбеливания зубов

До и после отбеливания зубов Beyond Polus

Відео про відбілювання зубів в Естет Центр в Києві:

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОЦЕДУРУ ВІДБІЛЮВАННЯ ТА АПАРАТ:

Апарат Beyond Polus –  інноваційна лазерна система, яка здатна повернути Вашій посмішці блискучу білизну в лічені хвилини. Ультрасучасний лазерний робот Beyond без ультрафіолетових променів відбілює Вашу посмішку, виключивши навіть натяк на неприємні відчуття. Це найбільш безболісна і безпечна відбілююча система в світі. Навіть найдосвідченіші з Вас приємно здивуються легкості, комфорту і тривалості результату від процедури.

Лазерна система відбілювання зубів Beyond не має шкідливих ефектів через використання світла блакитного спектру високої інтенсивності, який фільтрується через більш ніж 12000 оптичних волокон. На виході світло фільтрується крізь дві оптичні лінзи, які мають більше 30 шарів спеціального покриття. Холодне блакитне світло, що потрапляє на зуби, має довжину хвилі 480-520 нм, що є оптимальним діапазоном для відбілювання зубів. Шкідливе ультрафіолетове (УФ) випромінювання повністю видаляється системою фільтрації, залишається лише сфокусований пучок холодного світла синьо-блакитного спектру. Це світло глибоко проникає в зубні тканини, викликаючи процес окислення без будь-яких шкідливих побічних ефектів.

Технологія відбілювання зубів – Beyond Polus.

Будучи світовим лідером в розробці і виробництві професійної продукції для естетичної стоматології, компанія BEYOND використовує найбільш безпечні і новітні технології для відбілювання зубів. Акселератори BEYOND POLUS  на сьогоднішній день являються найбільш досконалими лампами для професійного відбілювання зубів. Дана технологія забезпечує рівномірний потік світла з нульовим ультрафіолетовим випромінюванням і без шкідливого нагріву. В результаті два потужних джерела світла з довжиною хвилі блакитного спектру забезпечують яскраву білизну –  найкращий з можливих результатів відбілювання.

Суть методу відбілювання зубів

Відбілювання зубів зазвичай проводиться шляхом впливу перекису водню (H2O2) на дентин зуба (який розташовується безпосередньо під емаллю). Коли перекис водню проникає крізь емаль, пігментація в дентинних канальцях окислюється, і з’являється білий колір, який просвічує через напівпрозору емаль.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

Відбілювання зубів не має протипоказань, окрім:

 • захворювань нервової системи
 • наявності цукрового діабету
 • вагітності
 • підліткового віку до 16 років

Доведено, що 68% людей, насамперед, звертають увагу на посмішку людини. Відчуйте радість і комфорт з білосніжною посмішкою – запишіться на відбілювання зубів!

 

ЗАЦІКАВИЛИСЯ? ЗАПИС І КОНСУЛЬТАЦІЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ЩЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПРОЦЕДУРУ ПРОФЕСІЙНОГО ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ «BEYOND POLUS»? ЧИТАЙТЕ НИЖЧЕ:

Для початку варто відзначити, що це оперативна процедура відбілювання зубів, що забезпечує максимальний комфорт, зручність і безпеку. При цьому гарантується бездоганний результат.

Варто відзначити, що відбілююча система Beyond –  вибір провідних світових стоматологічних клінік. І це цілком закономірно, адже вона в повній мірі відповідає всім стандартам, що висуваються щодо даної продукції. Так, наприклад, Beyond Polus зареєстрована Управлінням, яке здійснює контроль над медикаментами і продуктами в Америці, а також отримала Знак відповідності стандартам ЄС. Щоб здійснити дану процедуру, вам зовсім необов’язково виїжджати за кордон. Ви її можете зробити в нашому «Естет Центрі»!

Суть процедури полягає в наступному –  на поверхню зубів майстер наносить спеціальний відбілюючий гель, який активізується в процесі впливу на нього холодного світла.

Відбілювальний гель має в своїй основі перекис водню та інші компоненти, які покращують результат і попереджають виникнення чутливості. Завдання гелю – це окислення поліфенолів та інших пігментів, які знаходяться глибоко в структурі зуба.

Дія світла прискорює проникнення гелю через емаль. Крім того, світло акселератора значно прискорює процес відбілювання за рахунок збільшення розпаду формули перекису водню. Це призводить до миттєвого розпаду і окислення сторонніх включень, нальотів і пігментів в структурі зуба.

Потужний галогенний акселератор відбілювання забезпечує клінічно підтверджені результати ефективного відбілювання, і створює можливість відбілювання 16-ти і більше зубів одночасно.

Недавні клінічні випробування підтвердили, що випромінювання галогенових ламп призводить до кращих результатів відбілювання, ніж випромінювання світлодіодів або світлоплазмової дуги. Це робить Beyond Power Whitening System найпотужнішою системою косметичного відбілювання зубів, доступною в даний час!

Вся процедура займає близько 45 хвилин. Безпека застосування системи відбілювання Beyond забезпечується унікальним складом агента для відбілювання, а також високоефективним пристроєм джерела світла і новітньою системою фільтра. Крім цього використовується спеціальне захисне покриття (рідкий кофердам). Після відбілювання зуби не стають більш сприйнятливими до утворення нальоту. Ефект відбілювання зберігається, в середньому, близько двох років. Його тривалість, в основному, залежить від способу життя пацієнта. Велике значення має використання додаткових коштів для підтримки білизни зубів.

Відбілююча система Beyond Power Whitening System – це передова технологія, що гарантує безпеку, комфорт і результативність.

ПАКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ ЗА ДОПОМОГОЮ BEYOND POWER WHITENING SYSTEM:

Більшість людей в сучасному світі надає великого значення здоров’ю зубів і їх зовнішньому вигляду. Тому процедури відбілювання зубів затребувані у всіх цивілізованих країнах. Однак не всі системи відбілювання однаково результативні в різних клінічних ситуаціях.

 

Використання системи відбілювання Beyond забезпечує максимально можливий ефект. Зуби, які потемніли від куріння, вживання напоїв, що містять барвники (таких як чай, кава та ін.), ефективно відбілюються вже після першого сеансу лікування системою Beyond.

Зуби, які втратили природну білизну від застосування тетрацикліну, вкрилися незначною кількістю плям від антибіотиків, фтору, які успадкували жовтий колір, покажуть найкращі результати вже за один цикл відбілювання.

Для зубів, які суттєво втратили білизну від вживання тетрацикліну або покрилися великою кількістю плям від фтору або медикаментів, знадобиться декілька процедур. Проміжок між процедурами не повинен перевищувати два тижні. Зуби будуть покращувати свій колір в середньому на 4 відтінки, і вже після другої процедури, як правило, буде забезпечений прекрасний результат відбілювання, що задовольняє побажання пацієнта. Всього лише 30% пацієнтів з описаної категорії вистачить тільки однієї процедури. Це обумовлено вихідним несприятливим станом емалі.  Повторення сеансу відбілювання необхідно провести в найближчі 1-2 тижні.

Пацієнтам зі значними тріщинами зубів або зіпсованої емаллю не рекомендується проводити лікування системою Beyond. Хворі зуби не будуть піддаватися ефективному відбілюванню.

Пристрій не відбілює керамічні та пластмасові коронки, а також реставрації та пломби з полімерних матеріалів. Відбілювання системою Beyond не вплине на пломбувальні матеріали, а також не зашкодить, не змінить і не розхитає керамічні коронки!

ЧИМ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ БЕЗПЕКА ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ ЗА ДОПОМОГОЮ BEYOND POWER WHITENING SYSTEM:

Тести показують, що після відбілювання Beyond Whitening Аkselerator у пацієнтів спостерігається зміна кольору зубів на 5-14 відтінків за шкалою Vita. При цьому, пацієнти повинні бути абсолютно впевнені в цілковитій безпеці проведених заходів. Вона забезпечується як окремими складовими, так і особливостями проведення сеансу відбілювання.

До складу гелю входить 35% перекис водню та інші інгредієнти, які покращують ефект і знижують чутливість зубів. Гель не містить кислоти і не впливає на кристалічну структуру зуба. Удосконалена формула гелю нормалізує баланс слизової під час процедури. Рівень рН гелю підібраний під рівень рН слини, тому гель безпечний для емалі зубів.

Наукові дослідження доводять, що використання гелів Beyond для відбілювання зубів ефективне і безпечне. Їх відбілююча активність полягає в руйнуванні пігментів і сторонніх включень в глибоких шарах емалі.

Гель Beyond не руйнує і не змінює структуру зубів, а тільки покращує колір і повертає природний блиск усмішці.

Однократность і короткочасність процедури відбілювання системою Beyond виключає розвиток роздратування і запалення в яснах і тканинах навколо зуба. Воно нерідко виникає при інших способах відбілювання (наприклад, домашнє відбілювання, коли процедуру доводиться повторювати більше двох тижнів).

Безпосередня підготовка до відбілювання передбачає обов’язкове застосування спеціального захисного агента – так званого рідкого кофердама. Він оберігає слизову ясен і нездорові ділянки емалі від потрапляння гелю.

Акселератор відбілювання – потужна галогенова лампа, яка випромінює інтенсивний світловий промінь для досягнення максимальних результатів відбілювання. Технологія заснована на холодному блакитному світлі, який фільтрується 12 000 світловодами і системою оптичних лінз. Шкідливе ультрафіолетове випромінювання і тепло відсівається системою оптичних фільтрів і волокон. Тільки корисні хвилі світла досягають поверхні зубів. Ця новітня система фільтрації світла гарантує пацієнтові безпечну, комфортну процедуру, оскільки холодне блакитне світло абсолютно нешкідливе.

Відбілююча установка працює в режимі низької температури, що знижує ризик виникнення у пацієнта чутливості зубів і підвищує рівень комфорту.Сенсорний інтерфейс установки призначений для детального програмування і забезпечує індивідуальний підхід до лікування. Більш того, вчені довели, що блакитне світло знижує кількість шкідливих бактерій в ротовій порожнині.

Світло лампи –  акселератора діє краще, ніж будь-який дезінфікуючий ополіскувач.

НАСКІЛЬКИ ДОЛГО ТРИВАЄ ЕФЕКТ ВІДБІЛЮВАННЯ:

Система відбілювання Beyond дозволяє пацієнтові за короткий проміжок часу отримати сяючу усмішку, висвітлюючи зуби на 5 і більше відтінків.

Цілком природно, що навіть при такому широкому діапазоні відбілювання результат залежить, головним чином, від вихідного відтінку емалі. Колір зуба спочатку визначається вродженими особливостями його будови. Відбілюючий агент руйнує тільки сторонні пігменти, не порушуючи власне структури емалі. Тому, жодна процедура відбілювання не здатна поліпшити колір дуже темних зубів до кольору білого фарфору. Таким чином, результат відбілювання залежить від ступеню потемніння зубів і змінюється від пацієнта до пацієнта.

Ефект після відбілювання зубів зберігається, в середньому, майже півтора року. Тривалість збереження кольору залежить від харчування і способу життя пацієнта.

Цілком очевидно, що часте куріння, вживання міцної кави, чаю, інших фарбувальних продуктів буде негативно позначатися на кольорі зубів. Тому, дуже важливо протягом усього періоду після професійного відбілювання користуватися спеціальними засобами для підтримки результатів відбілювання. Наприклад, відбілюючу зубну пасту з фтором Pearl White фірми Beyond, яка при регулярному використанні ефективно видаляє плями, які знову утворюються в структурі зуба, знижує чутливість, захищає і надає блиск емалі.

Відбілювальний агент продовжує дію в емалі навіть після закінчення процедури. Тому протягом перших діб колір покращиться, стане більш глибоким і однорідним.

У цей час обов’язково дотримання пацієнтом певних рекомендацій, які дозволять не погіршити колір зубів після досягнення гарного результату відбілювання.

У перші 24 години після відбілювання пацієнт повинен дотримуватися так званої прозоро-білої дієти, не включати в раціон кольорові продукти та напої. Крім того, не рекомендується часте куріння і використання губної помади.

При дотриманні цих умов всі зуби будуть виглядати білими як через 24 години, так і на протязі двох років після процедури професійного відбілювання Beyond Power Whitening System.

ЯК ВПЛИВАЮТЬ ІНДИВІДУАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ НА ПРОЦЕС ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ?

НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ:

 • При значний порушеннях емалі (ступінь порушень визначає лікар);
 • Жінкам під час вагітності та лактації; При алергії на перекис водню;
 • Пацієнтам з бронхіальною астмою;
 • У пацієнтів з цукровим діабетом є підвищений ризик виникнення запалення ясен при будь-яких стоматологічних втручаннях.

Тому, перед процедурою відбілювання необхідний детальний лікарський огляд порожнини рота.

У БІЛЬШОСТІ ПАЦІЄНТІВ НЕ ВИНИКАЄ ДИСКОМФОРТУ ЯК ПІД ЧАС ТАК І ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ ВІДБІЛЮВАННЯ

У людей з підвищеною чутливістю зубів можуть виникати неприємні відчуття, які проходять протягом 24 годин. Застосування джерела світла в поєднанні з гелем Beyond скорочує повний час впливу, коли відбілюючий гель контактує з емаллю. Це зменшує ризик появи підвищеної чутливості.

Запобігти і знизити гіперчутливість емалі дозволяє використання після процедури відбілювання спеціальних засобів. Наприклад, фірмової пасти для чутливих зубів Pearl White від компанії Beyond.

При виникненні в першу добу після відбілювання хворобливих відчуттів пацієнт також може прийняти таблетку будь-якого знеболюючого з тих, які відпускаються в аптеці без рецепту.

 

У дуже рідкісних випадках, у пацієнтів з надзвичайно тонкою емаллю можуть виникнути хворобливі відчуття під час проведення процедури відбілювання. При цьому слід припинити процедуру відбілювання. Саме цій категорії пацієнтів не показане відбілювання, оскільки їх емаль дуже тонка і паста швидше звичайного проникає в глибокі шари, що і викликає хворобливу реакцію.

Дуже темні зуби, які сильно забарвлені внаслідок прийому тетрацикліну і інших медикаментів, можуть знову потемніти на 1-2 відтінки протягом перших двох діб після відбілювання. В цьому випадку для досягнення бажаного ефекту необхідно повторно провести процедуру відбілювання.

Фірма Beyond внесла свій вклад в розвиток науки відбілювання зубів, додавши до перекису водню додаткові складові для створення блискучої  посмішки. Передова система фільтрації компанії Beyond також забезпечує зручність і безпеку відбілювання, прибираючи ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, і не дозволяючи приладу істотно нагріватися. Лише корисні хвилі блакитного світла досягають поверхні зубів. Саме це і вивело галузь відбілювання зубів на новий рівень швидкості, комфорту, безпеки та ефективності.

Зацікавилися? Телефонуйте і записуйтесь на професійне відбілювання зубів в Києві:

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ