UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
 • Естет Центр Київ
 • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Видалення перманентного макіяжу і тату в Києві (Печерськ, Позняки)

Опубліковано: 21.10.2019

Перманентний макіяж і татуювання стали вже звичним явищем. Їх популярність незмінно зростає з кожним роком. Це пов’язано тим, що багато людей бажають прикрасити тіло ексклюзивним малюнком або підкоригувати форму губ, брів, очей. Однак далеко не всі задоволені отриманим результатом. Як наслідок, через деякий час у деяких з’являється бажання позбутися від татуювання або татуажу. У деяких випадках головною причиною для видалення перманентного макіяжу є неякісно виконаний перманентний макіяж.

Удаление татуажа лазером

Якщо раніше для видалення татуажу і татуювань використовувалися різні агресивні хімікати, камуфлювання за рахунок нанесення нової татуювання поверх старої. І це далеко не всі способи. У деяких випадках застосовувалося навіть вирізання старої татуювання. На сьогоднішній день ці способи не відповідають реаліям часу, а тому доцільніше застосовувати більш інноваційні методи. У «Естет Центрі» для видалення перманентного макіяжу і тату використовується лазерне обладнання.

Видалення татуажу і тату за допомогою лазера дозволяє вибірково впливати на фарбувальні речовини (пігмент), які знаходяться в шкірі. При певній частоті імпульсів і довжині хвилі в глибинних шарах шкіри розщеплюється барвник, при цьому покрив шкіри не пошкоджується. Після того, як молекули барвника знебарвлюються, протягом місяця вони вимиваються лімфою зі шкіри.

Зверніть увагу: лазер впливає лише на забарвлені ділянки шкіри. Незабарвлена ​​шкіра аніскільки не зачіпається і не піддається якомусь впливу.

Все, що відчуває пацієнт під час процедури – невелике поколювання. В процесі видалення татуажу і татуювань знеболювання практично не використовується.

Для того щоб повністю видалити тату, знадобиться близько 5-8 сеансів. Що стосується видалення татуажу, необхідно всього кілька сеансів.

Що стосується тривалості процедур і точної їх кількості, все залежить від конкретно взятої татуювання (тобто, від її щільності, розміру, глибини розташування).

Перші результати помітні вже після другого сеансу. Два сеансу дозволять знебарвити татуювання.

Природно, процес виправлення і видалення татуажу суто індивідуальний.

На даний момент лазерне обладнання – єдиний спосіб позбутися від невдалої або обридлої татуювання або татуажу. Лазерне обладнання не залишає рубців і шрамів. Ця технологія працює безпосередньо з фарбою.

Лазерне видалення перманентного макіяжу і тату є делікатної процедурою по відношенню до шкіри. Але, все ж, є певні протипоказання:

 1. Вагітність і період лактації.
 2.  

 3. Свіжий загар.
 4.  

 5. Захворювання шкіри і запальні процеси.
 6.  

 7. Цукровий діабет.
 8.  

 9. Онкологія.
 10.  

 11. Алергія.
 12.  

 13. Наявність в зоні впливу пігментних плям або родимок.
 14.  

 15. Захворювання крові (перш за все, погана згортання).
 16.  

 17. Свіжа татуювання або перманентний макіяж.
 18.  

 19. Період менструації у жінок.

Вартість видалення перманентного макіяжу і татуювань в «Естет Центрі» залежить від зони обробки. На момент написання статті ціна видалення татуажу і тату становить:

Видалення перманентного макіяжу (татуажу) і татуювань
ПроцедураВартість
Брови650.00 грн
Губи700.00 грн
Тату розміром 2х2 см 300500.00 грн
Тату розміром 5х5 см 500700.00 грн
Тату розміром 7х7 см 7001000.00 грн
Тату розміром 10х10 смот 1000.00 грн

За умови, якщо Ви будете дотримуватися всіх рекомендацій, процедура пройде без ускладнень. На Вашій шкірі не залишиться жодного сліду від невдалого перманентного макіяжу або татуювання.

Довіртеся справжнім професіоналам – фахівцям «Естет Центру»!

 

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ