UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Естет Центр Київ
  • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ в мережі клінік Естет Центр в Києві та Львові

Опубліковано: 24.09.2017

Як відомо, одного щоденного вмивання, застосування скрабів і пінок для повного очищення шкіри недостатньо. для того, щоб ваше обличчя виглядало бездоганно, скористайтеся послугою його очищення.

Чистка обличчя – це незамінна процедура, покликана підтримувати шкіру в ідеальному чистому стані. Вона передбачає цілий комплекс дій, спрямованих на очищення, омолодження і живлення шкіри.

ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ – НЕОБХІДНА ПРОЦЕДУРА ДЛЯ ВАШОЇ ШКІРИ

Кожен день шкіра піддається шкідливому впливу вітру, пилу і сонця, в зв’язку з чим вона потребує глибокого і ретельного догляду. Саме такою процедурою і виступає чистка обличчя у професійного косметолога, яка вирішує проблеми з шкірним салом, забитими порами і омертвілими клітинами.

Дана процедура є однією з найпоширеніших і затребуваних в боротьбі за доглянутість і красу шкіри. Чистка обличчя в Києві в нашій клініці здійснюється фахівцями, які допоможуть Вам підібрати необхідний тип чистки.  Він буде ідеально підходити типу Вашої шкіри, її загальному стану.

Чистка обличчя в Києві, вартість якої залежить від кожного індивідуального випадку і від обсягу передбачуваних робіт, представляє собою очищення від усього того, що не дозволяє корисним компонентам проникати в шкіру. Вона відлущує ороговілий епідерміс, стимулює обмінні процеси і кровообіг, видаляє запальні елементи і активізує роботу сальних залоз.

Очищувати обличчя в Києві в разі, якщо у Вас суха шкіра, слід один раз на місяць. При шкірі, схильній до жирності, чистка виконується 3-4 рази на місяць.

ЯКІ БУВАЮТЬ ТИПИ ЧИСТКИ ОБЛИЧЧЯ?

На сьогоднішній день найбільш поширені такі види проведення цієї процедури:

  • МЕХАНІЧНА ЧИСТКА. Шкіра обличчя попередньо розпарюється, після чого косметолог за допомогою спеціальних ложечок видаляє вугри. В кінці наноситься протизапальна маска.
  •  ХІМІЧНА ЧИСТКА. Виконується фруктовими кислотами, маска з яких накладається на обличчя. Така маска готує шкіру і сприяє відкриттю пір. Після цього наноситься основний склад, який включає в себе ще більше кислот і розігріває шкіру. Він сприяє частковому розчиненню жирового шару. Завершення процедури відбувається шляхом нанесення заспокійливої ​​маски, яка стягує шкіру.
  • УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА. На шкіру наноситься спеціальний склад, після чого вона обробляється ультразвуком. Така чистка звільняє шкіру від токсинів, шлаків і зайвого жиру.
  •  ВАКУУМНА ЧИСТКА. За допомогою вакуумної насадки, яка присмоктується до шкіри, фахівець видаляє надлишок шкірного сала, жирові пробки і забруднення, покращуючи при цьому колір обличчя.

ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ – КИЇВ

Якщо Ви хочете пройти курс чистки обличчя, то наша клініка чекає на Вас. Досвідчені професіонали допоможуть позбутися навіть від самих явних проблем зі шкірою і забезпечать проведення процедури на високому рівні.

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ