UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
 • Естет Центр Київ
 • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Плазмотерапія в Києві (Печерськ, Позняки, Осокорки)

Опубліковано: 24.09.2017

Сьогодні багато хто хоче виглядати молодо, красиво і доглянуто. Однак молодість –  це явище, яке швидко приходить. Так як кожен з нас прагне якомога довше її зберегти, сучасна косметологія надає всім бажаючим таку можливість, використовуючи нові й ефективні методи омолодження. Одним з таких методів є плазмотерапія в Києві.

ЩО ТАКЕ ПЛАЗМОТЕРАПІЯ?

Плазмотерапія в Києві – це науково-розроблений, унікальний метод ін’єкційного омолодження, який заснований на використанні власних ресурсів організму людини. Він полягає в підшкірному введенні плазми власної крові пацієнта, збагаченої тромбоцитами в проблемні зони.

ЗА ДОПОМОГОЮ ПЛАЗМОТЕРАПІЇ ДОСЯГАЄТЬСЯ:

 • Поліпшення зовнішнього вигляду і тургору шкіри;
 • Позбавлення від дрібних зморшок і розтяжок;
 • Нормалізація роботи сальних залоз;
 • Усунення шрамів, рубців, постакне;
 • Лікування вугрового висипу, запальних і інших дерматологічних захворювань;
 • Корекція вікових змін шкіри;
 • Забезпечення вираженого ліфтинг-ефекту.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА плазмотерапії?

Плазмотерапія починається з того, що проводиться забір крові з вени пацієнта в спеціальну пробірку в об’ємі від 8 до 20 мл. Далі кров поміщається в спеціальну центрифугу, де вона розділяється в ході обертання на три основні складові компоненти:

 • Багата тромбоцитами плазма;
 • Бідна тромбоцитами плазма;
 • Еритроцити.

Відео про плазмоліфтинг обличчя (плазмотерапію) в Естет Центр:

Після етапу обробки здійснюються ін’єкції концентрату плазми в ділянки шкіри. Техніка проведення ін’єкції нагадує мезотерапію, так як проводиться велика кількість уколів (по одному уколу на кожні 2 кв. см шкіри).

Ця процедура проводиться амбулаторно в два етапи і займає не більше години. Наркоз при цьому не потрібен, але для пацієнтів, які мають чутливу шкіру, може застосовуватися місцеве знеболення. Невеликі синці, які з’являються в місцях ін’єкцій, проходять самостійно вже через кілька днів. Результат процедури проявляється не відразу і вимагає близько 2 тижнів для появи перших позитивних змін.

ПОКАЗАННЯ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ

Дана процедура проводиться з пацієнтами, що мають мімічні і дрібні зморшки, що володіють сухістю шкіри і страждають порушеннями властивостей шкіри через різку втрату ваги. Вона також здійснюється для прискорення відновного процесу в тканинах шкіри після лазерного або хімічного пілінгу, і при перших ознаках опущення шкіри.

Плазмотерапія не проводиться при порушеному імунітеті, вираженому опущенні шкірного покриву, хронічних захворюваннях, запаленні шкіри, захворюваннях внутрішніх органів, алергічних реакціях на антикоагулянти, що застосовуються при виготовленні складу ін’єкції.

Плазмотерапія в Естет Центр у м. Київ (Печерськ, Позняки, Осокорки)

Для тих, хто бажає пройти процедуру плазмотерапії, саме Київ є зосередженням фахівців в даній області. Зокрема, косметологи нашої клініки здійснюють прийом пацієнтів і проводять дану операцію за допомогою біотехнологічного сертифікованого обладнання.

Плазмотерапія в Києві, вартість якого залежить від кількості оброблюваних зон і площі кожної з них, це надійний і ефективний метод боротьби з проблемами шкіри.

Есть вопросы, нужна консультация или просто хотите сделать запись?

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ