UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Естет Центр Київ
  • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

ВИДАЛЕННЯ СУДИН (СУДИННИХ ЗІРОЧОК) В КИЄВІ (Печерськ)

Опубліковано: 25.05.2020

Ті чи інші судинні ураження на проблемних ділянках шкіри зустрічаються практично у кожної людини. Вони причиняють дискомфорт і значно погіршують зовнішній вигляд, викликаючи при цьому відчуття незадоволеності собою. Розширені судини на обличчі, які з”являються у вигляді сіточок червоного і синього кольору, мають діаметр 100 мікрон (0,1 мм), тоді як здорові кровоносні судини в діаметрі становлять 20 мікрон. Для обробки шкіри, яка піддалася цій проблемі, пропонуємо процедуру лазерного видалення судин, яка, завдяки глибині проникнення світлової енергії, дозволяє досягти ефективних результатів. Лазерне видалення судин – нова процедура, яка вже встигла себе зарекомендувати.

У Естет Центр процедуру видалення судин (судинних зірочок) проводить досвідчений фахівець – судинний хірург, флеболог, фахівець з естетичної медицини з 8-річним досвідом роботи. Процедура проводитися на сучасному діодному лазері MedArt 435-II (Данія).

лазерное удаление сосудов на лице и ногах киев

СУДИННІ ЗІРОЧКИ МОЖУТЬ БУТИ ВИКЛИКАНІ НАСТУПНИМИ ПРИЧИНАМИ:

– Захворюваннями печінки;
– Спадковою схильністю;
– Порушенням згортання крові;
– Порушенням венозного відтоку;
– Дисбалансом жіночих статевих гормонів;
– Вагітністю та пологами.

ПРОВОКАТОРАМИ ПОЯВИ CУДИННИХ ЗІРОЧОК МОЖУТЬ ТАКОЖ БУТИ:

– Надмірне перебування на сонці;
– Гормонотерапія;
– Зловживання солярієм;
– Глибокий пілінг обличчя;
– Хірургічні травми;
– Надмірне вживання стероїдів;
– Радіаційна терапія.

Ця патологія частіше зустрічається у представниць прекрасної статі, так як естрогени надають розслаблюючу дію на м’язи кровоносних судин, збільшуючи при цьому їх схильність до розширення.

Як боротися з розширенням судин?

Боротьба з розширеними судинами за допомогою різних терапевтичних засобів не приносить задовільних результатів. Застосовувані в минулому методи електрокоагуляції не виправдали надій, так як викликали появу депігментації, рубців і гіперпігментації.

На сьогоднішній день видалення судинних зірочок на обличчі та інших ділянках проводиться за допомогою лазерного методу, який разом з поліпшенням зовнішнього вигляду шкіри видаляє і дрібні розширені судини.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ СУДИН У КИЄВІ

Видалення судин лазером в нашій клініці здійснюється в процесі проникнення променя лазера в шкіру. При цьому відбувається вибіркове склеювання стінок судин, в результаті якого судина перестає функціонувати. За допомогою вказаної процедури видаляються дрібні судини безслідно, а великі судинні плями зменшуються в розмірах і бліднуть. Лазерний вплив здійснюється тільки на стінки капілярів, за рахунок чого здорові судини і навколишні тканини не травмуються.

Після лазерного видалення оброблена судина змінює колір на більш темний, що свідчить про позитивний вплив, а протягом 2-3 тижнів повністю зникає. При видаленні судинних зірочок на обличчі може спостерігатися незначне лущення шкіри або утворення невеликих кірочок.

Після видалення сосудних зірочок в нашій клініці, пацієнти не відчувають больових симптомів. Іноді може виникати невелика набряклість в районі обробки. Більшість пацієнтів можуть повернутися на роботу або в аудиторію відразу ж після процедури.

Вартість видалення судин (Знижка 25% до кінця місяця):

Видалення судин та судинних зірочок
Зона, тип та размір видаленняВартість (грн)Ціна зі знижкою 25%
Видалення сосудистої зірочки (рубінове тільце)300225
Видалення судин на лиці (до 1 см. кв)400300
Видалення судин на ногах (до 1 см. кв)300225
Склеротерапія вен нижніх кінцівок (видалення «судинних зірочок»)
Зона, тип і розмір видаленняВартість (грн)Ціна зі знижкою 25%
1 зона (10 см. кв), пінна або рідинна форма, 1 сеанс1000-1500750-1125
Ноги повністю, пінна або рідинна форма, 1 сеанс25001875

Наше обладнання:

Лазер MedArt 435-II успішно застосовується для видалення патологічно змінених судин. Висока потужність, гнучкість налаштування параметрів лазера дозволяє індивідуально налаштувати параметри лазера для видалення широкого спектра судинної патології: телеангіектазії (купероз, рубінові тільця, судинні зірочки), гемангіоми, винні плями.

Параметри лазера можуть бути налаштовані індивідуально для кожного пацієнта залежно від діаметра патологічно зміненої судини, його кольору, глибини залягання, а також відтінку шкіри пацієнта. Методика лазерного склерозування дозволяє видаляти судини різного діаметру від 0,1 мм до 4 мм в діаметрі. Причому, для лазера MedArt 435-II не має значення, де розташована судина: на обличчі або на ногах, і якого вона кольору (червоного або блакитного). Більшість лазерів для видалення судин можуть успішно видаляти тільки судини синього (частіше на ногах) або червоного кольору (переважно на обличчі). Висока потужність і достатня глибина проникнення променя лазера MedArt 435-II дозволяє коагулювати судини різного кольору, діаметру і різної глибини залягання.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВИДАЛЕННЯ СУДИН ЛАЗЕРОМ MEDART 435-II

Певна довжина хвилі лазера MedArt 435-II селективно поглинається гемоглобіном крові патологічно розширеної судини. При цьому сусідні ділянки шкіри не піддаються впливу лазерного променя. Здорові ділянки шкіри для променя лазера MedArt 435-II є «прозорими».

Поглинена енергія лазерного променя селективно нагріває стінки судини, через що вони скорочуються і склеюються. Таким чином, судина стає порожньою. Через 3-4 тижні відбувається повне розсмоктування порожньої судини –  від неї не залишається і сліду.

Принцип склерозування судин лазером MedArt 435-II можна образно продемонструвати, якщо уявити патологічно змінену судину у вигляді троянди, вміщеної в кубик льоду. Для лазерного променя MedArt 435-II незмінена шкіра прозора, немов кубик льоду для світла, в той час, як патологічно змінена судина чітко помітна. Це дозволяє лазеру MedArt 435-II вибірково впливати тільки на патологічно змінену судину, не ушкоджуючи здорові тканини шкіри, роблячи процедуру максимально безпечною.

Переконатися в ефективності процедури можна відразу ж після процедури: на місці патологічно зміненої судини залишається ледь помітна тонка смужка з невеликою зоною почервоніння по периферії. Точність лазерного променя MedArt дозволяє зробити цю процедуру малоінвазивною, без пошкодження сусідніх здорових ділянок шкіри. Пацієнт відразу ж після процедури лазерного видалення судин може повернутися до своєї повсякденної активності.

СКІЛЬКИ ПРОЦЕДУР НЕОБХІДНО ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ СУДИН ЛАЗЕРОМ?

Залежно від діаметра і кількості судин, може знадобитися від 1 до 4 процедур. Поодинокі судини видаляються однією процедурою лазерного склерозування.

У разі, коли є множинні судини різного діаметру, то видалення судин проводиться поетапно: 1 етап – видаляються судини великого діаметру, 2 етап – видаляються судини середнього діаметру, 3 етап –  видаляються дрібні судини, 4 етап – заключний контрольний візит для оцінки ефективності курсу видалення судин лазером і видалення залишкових судин.

Розбиття процедури видалення судин на етапи обумовлено тим, що під час видалення судин великого діаметру дрібні судини стають непомітними через реактивну гіперемію (почервоніння) і запустіння судин більшого діаметра, які їх живлять. У міру того, як запалення вщухає можна проводити наступний етап видалення лазером судин меншого діаметру. Між етапами робляться проміжки в 3-4 тижні.

ЧИ БОЛЮЧЕ ВИДАЛЕННЯ СУДИН?

Залежно від діаметра судини і порогу больової чутливості, пацієнт може не відчувати дискомфорту або відчувати поколювання різної інтенсивності. Процедура добре переноситься. Анестезія при лазерному видаленні не проводиться, оскільки знечулення знижує ефективність процедури і підвищує ризик побічних ефектів.

На ногах для видалення судин більшого діаметру використовується система контактного охолодження шкіри. Більшість лазерів не оснащено системою охолодження шкіри або в більшості випадків видалення судин відбувається лікарем «наосліп». Лазер MedArt 435-II оснащений потужною системою охолодження шкіри, яка підвищує комфорт пацієнта і знижує ризик побічних ефектів. Лазер MedArt 435-II використовує технологію постійного візуального контролю і охолодження шкіри до спалаху, під час спалаху і після спалаху лазера. Завдяки цьому, лікар чітко бачить судину під час видалення, в той час як система охолодження шкіри підвищує комфорт і захищає шкіру від опіків.

РЕЗУЛЬТАТИ ВИДАЛЕННЯ СУДИН ЛАЗЕРОМ MEDART 435-II:

удаление сосудов на лице
Телеангіектазії (купероз)
Пацієнтка, 65 років. Телеангіектазії. Після однієї процедури лазером MedArt 435-II.

удаление лазером сосудистых звездочек
Венозна сіточка.
Жінка, 36 років. Лазерна коагуляція венозної сіточки на ногах. До і відразу ж після процедури.

удаление сосудов лазером
Телеангіектазії (Судинна зірочка)
Чоловік, 37 років. Лазерна коагуляція судинної зірочки (телеангіектазії) на крилі носа лазером MedArt 435-II. До і відразу ж після процедури.

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ