UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Естет Центр Київ
  • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

5 причин зробити лазерну епіляцію!

Опубліковано: 15.07.2021
5 причин зробити 🎯 лазерну епіляцію!
 
Для видалення небажаного волосся існує безліч методик і засобів. Зазвичай, щоб обрати для себе оптимальний спосіб, ми пробуємо все, експериментуємо та зупиняємося на тому варіанті, який виявляється найбільш ефективним.
 
З усіх відомих методів станом на сьогодні найбільший ефект дає 🥇 лазерна епіляція. Ця процедура вже понад 20 років має величезну популярність у світі.
 
У нашій статті ми розповімо про головні переваги лазерної епіляції та 5 головних причин, з яких її все ж таки варто зробити.
 
⏰ Найтриваліший результат
 
Перша та найголовніша причина — це найбільш витривалий результат. Жоден зі способів видалення волосся не дає такого ефекту. Після проходження курсу процедур Ви забуваєте про проблему небажаного волосся на завжди, необхідно лише раз в декілька місяців проводити мікро процедури для видалення одиничних волосків в найбільш гормональних зонах.
 
Звичайно, якщо Ви завагітніли чи виникли серйозні захворювання, наприклад, як цукровий діабет, волосся може знову з’явитися.
 
✅ Відсутність побічних явищ
 
Лазерна епіляція не викликає негативних реакцій шкіри, після процедури немає реабілітаційного періоду. Залишаючи кабінет лікаря, Ви одразу повертаєтеся до звичного ритму життя. Такі явища, як свербіж, алергія, фолікуліт, подразнення, запалення чи інші неприємності, які часто виникають після використання інших методів, просто відсутні. Ймовірне почервоніння чи невелика гіперемія є варіантом норми й проходять самостійно через декілька годин.
 
Суворою забороною є загар. Нагадаємо, що за 2 тижні до чи після сеансу не можна відвідувати пляж та солярій, може з’явитися гіперпігментація та навіть опіки.
 
🥰Лазерна епіляція проходить майже без болю
 
Якщо не враховувати абсолютно безболісне гоління, лазерна епіляція є найкомфортнішим способом видалення волосся. У порівнянні з восковою депіляцією, шугарингом, пінцетом, електроепілятором, лазер не викликає таких болісних відчуттів.
 
Однак, під час сеансу Ви можете відчути легке поколювання чи тепло. Плюсом лазерної епіляції олександритом лазером Candela є використання унікальної технології охолодження шкіри фреоном – під час кожного пострілу лазера.
 
🎯 Лазер позбавляє від врослого волосся
 
Лазерна епіляція – єдина методика, яка не викликає вростання волосся, навіть якщо Ви схильні до цього явища. Окрім того, вже наявне вросле волосся лазер видалить на першому сеансі та більше вони не з’являться.
 
 
👌Лазерна епіляція безпечна для здоров’я
 
Сучасні лазерні апарати мають оптимальне співвідношення технічних характеристик — довжину хвилі, тривалість та частоту імпульсу, які дозволяють працювати прицільно.
 
Лазерний промінь розрізнює лише меланін, який знаходиться у волоссі та діє виключно на фолікул. Шкіряні поверхні, внутрішні органи, кров’яна та лімфатична системи не підпадають під дію променю.
 
Окрім того, косметологічні лазери генерують червоне випромінювання, а воно не завдає шкоди людському організму, на відміну від ультрафіолетових, рентгенівських чи гамма-променів.
 
Прогрес дарує нам найкращі можливості. Сьогодні косметологія знаходиться на високому технологічному рівні та процедури з догляду за собою стали максимально ефективними й безболісними.
 
Видалення волосся за допомогою олександритового лазеру — це гарантія того, що Ваша шкіра буде ідеально гладкою та привабливою багато років.
 
Запишіться на сеанс лазерної епіляцію в мережу клінік “Естет Центр” в Києві та Львові! В нас діє акційна знижка 30% на лазерну епіляцію будь-яких зон у Ваше перше відвідування!
 

Для запису на епіляцію, телефонуйте:

🌿 Естет Центр біля метро Позняки / Осокорки – вул. Анни Ахматової, 30:
📲 (067) 657-09-10
📲 (‎095) 140-17-95
 
🌿 Естет Центр біля метро Печерська –
бульвар Лесі Українки, 28:
📲 (067) 238-87-72
📲 (095) 391-90-92
 
🌿 Естет Центр у Львові – м. Львів, вул. Дрогобича, 6:
📲 (032) 255-44-77
📲 (093) 877-71-75
Дякуємо за довіру!
Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ