UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Естет Центр Київ
  • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ЗОНИ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

Опубліковано: 24.09.2017

До видалення волосся зони молочних залоз варто ставитися з особливою делікатністю. Це пов’язано з тим, що на розвиток, стан і зростання молочної залози впливає не один десяток гормонів. Саме вони в кінцевому підсумку грають першочергову роль в проблемі зайвої кількості волосся в цій області. Тільки фахівець високої кваліфікації за допомогою сучасних апаратів і методик видалення зможе ефективно і максимально безболісно впоратися з поставленим завданням. Александритовий лазер нового покоління – помічник №1 наших лікарів-косметологів. Даний апарат особливо затребуваний в провідних світових Центрах краси і естетичної медицини.

Лазерная эпиляция молочных желез

Завдяки цьому інноваційному методу, за допомогою спалахів лазера відбувається вплив на зайві волоски. Після обробки лазером стрижень волосини сильно нагрівається, завдяки чому його цибулина і структура повністю руйнуються. Під час імпульсу лазером відбувається додаткове охолодження покриву шкіри, а тому клієнт не відчуває ніяких болючих відчуттів.

Фахівці нашого «Естет Центру» допоможуть Вам назавжди позбутися від зайвого волосся в зоні молочних залоз. Перед процедурою обов’язково проводиться індивідуальна консультація, де клієнт отримує повну інформацію про послугу. Також визначається наявність протипоказань. Якщо в пацієнта їх немає, то його готують до самої процедури – визначають поріг чутливості. Природно, область навколо соска є особливо чутливою, а тому потрібно чітко визначити кількість знеболюючої речовини, яка забезпечить максимально комфортне проходження процедури. Варто відзначити, що зайва рослинність видаляється по колу (таким чином, лазером обробляється вся область біля соска). На безболісність процедури також впливає наявність в Candela Gentle LASE системи охолодження.

Тривалість одного сеансу в більшості випадків не перевищує десяти хвилин. Для повного позбавлення від небажаної рослинності знадобиться повний курс епіляції за допомогою александритового лазера. Що стосується кількості процедур, то для кожного клієнта вона підбирається індивідуально. Особливо проблематично видалення світлого, сивого або пушкового волосся.

Протипоказаннями до проведення лазерної епіляції зони молочних залоз є:

  • онкологічні захворювання;
  • цукровий діабет;
  • захворювання шкіри;
  • захворювання крові.

Орієнтовна вартість цієї процедури (ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ЗОНИ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ) в мережі косметологічних центрві «Естет Центр» ˗ 150 гривень. Більш детальну інформацію Ви зможете отримати від нашого оператора, зв’язавшись з ним по одному з телефонів, які Ви знайдете на головній сторінці нашого сайту.

Ми працюємо тільки для Вас! Наші фахівці подбають про те, щоб Ви виглядали неперевершено!

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ