UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
 • Естет Центр Київ
 • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ЗОНИ ФАЛАНГІВ ПАЛЬЦІВ

Опубліковано: 24.09.2017

Чудові жіночі ручки протягом століть оспівувалися поетами і письменниками. Їх оксамитовість, доглянутість, ніжність, відсутність рослинності навіювали на поетів романтичний настрій. Саме тому жінки намагалися утримувати свої ручки в ідеальному стані. Для цього вони використовували підручні засоби і креми. Власницям зайвої рослинності на фалангах пальців доводилося вдаватися до різних методів для її маскування або видалення. Тепер для цього активно використовується лазерна епіляція.

Це радикальне і сучасне рішення, що дозволяє ВИДАЛИТИ ЗАЙВЕ ВОЛОССЯ НА ПАЛЬЦЯХ РУК І НІГ. Даний метод полягає в наступному – волосся на фалангах пальців видаляється шляхом впливу на окремі волоски енергії лазера, переданому за допомогою імпульсу лазера в оброблювану ділянку. Імпульс має велику довжину хвилі, що нагріває волосся і повністю руйнує клітини його зони росту до самого кореня. Через кілька тижнів стрижень волосини сам по собі відпадає.

Наші професійні лікарі-косметологи проведуть лазерну епіляцію на вищому рівні. Ми гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені досягнутим результатом. Етап підготовки займе мінімум часу – на огляд і індивідуальну консультацію. Косметолог визначить тип шкіри і поріг її чутливості, щоб звести нанівець ймовірність неприємних відчуттів.

За допомогою маніпулятора апарату александритового лазера майстер акуратно видаляє непотрібні волоски на фалангах пальців. Процедура абсолютно безболісна, адже потужність потоку лазера і кількість розпилювача (фреону), що використовується для знеболювання покриву шкіри налаштовані під кожного пацієнта індивідуально. Також слід зазначити, що епідерміс в області спалаху анітрохи не пошкоджується, адже лазер імпульсу має чітку цільову спрямованість.

Протипоказами до проведення даної процедури є:

  • період вагітності і лактації;
  • свіжа засмага;
  • наявність родимок і пігментних плям;
  • серцево-судинні захворювання;
  • онкологія;
  • захворювання шкіри;
  • запальні процеси;
  • ГРВІ, ГРЗ на момент епіляції.

У нашому «Естет Центрі» можна зробити лазерну епіляцію фаланг пальців всього за 20 гривень (вартість може змінюватися, тому її необхідно буде уточнити по одному з контактних телефонів, які Ви знайдете на головній сторінці нашого сайту або в прайс-листі).

Після проходження курсу лазерної епіляції фаланг пальців Ви не тільки позбудетеся від зайвої рослинності в цій зоні, а й отримаєте гладку, шовковисту і здорову шкіру. Ми гарантуємо повну безпеку і конфіденційність. З деякими з наших клієнтів ми підтримуємо вигідні взаємини протягом багатьох років. «Естет Центр» ˗ запорука краси і успіху!

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ