UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Естет Центр Київ
  • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ЗОНИ ЕКСТРА-БІКІНІ (СТАТЕВІ ГУБИ, МІЖСІДНИЧНА СКЛАДКА)

Опубліковано: 24.09.2017

Щорічно зростає кількість жінок, які зважуються на епіляцію зони бікіні (мова йде також про повне позбавлення волосся в зоні складок між сідницями і паху). Послуга «Екстра» бікіні призначена для молодих, сміливих дівчат, які вважають за краще досягти максимуму у всьому – не тільки в зовнішності, але й у житті в цілому. Такі особистості віддають перевагу різноманітному та яскравому сексуальному життю, а тому, не соромлячись, демонструють найбільш відверті купальники. Вони з задоволенням показують своє чудове тіло, яке позбавлене небажаного волосся.

Жінки намагаються якомога більше і частіше відкривати інтимну частину тіла, а тому їм вже не підходять короткочасні методи епіляції. Завдяки александритовому лазеру відбулася справжня революція в сфері якісного і довготривалого видалення волосся.

Мережа косметологічних центрів «Естет Центр» запрошує всіх жінок, які безболісно, ​​безпечно і назавжди вирішили позбутися зайвої рослинності в зоні бікіні. Ми даємо 100% гарантії і повністю відповідаємо за якість виконаної роботи.

Промінь лазера впливає локально на волоски, при цьому вони швидко нагріваються і з часом руйнуються. До речі, після процедури руйнується не тільки поверхня волосся, але і його коренева система (тобто, фолікул). Саме тому повністю припиняється подальше зростання волосся в зоні бікіні.

За одну процедуру можна прибрати в межах 30% волосків, які знаходяться на стадії анагена (зріле волосся, яке продовжує рости). Для стійкого і довгострокового результату потрібно буде пройти через курс лазерної епіляції, який в середньому складається з п’яти-семи сеансів (проміжок – місяць або два).

Ризики подразнень, ускладнень і запалень після епіляції александритовим лазером зведені до мінімуму, адже маніпулятор лазера безпосередньо з шкірою не працює. Вплив хвилі світла відбувається лише на рівні епідермісу, а глибокі шари шкіри при цьому анітрохи не зачіпаються. Також після процедури Ви можете забути про вросле волосся, пошкодження і рубці.

ПРОЦЕДУРА ЕПІЛЯЦІЇ «ЕКСТРА» БІКІНІ передбачає ліквідацію зайвої рослинності на пахових складках, в області статевих губ, між сідницями. Для кращого ефекту рекомендується акуратно збрити волоски на цій ділянці. Це пов’язано з тим, що волоски, довжина яких перевищує 2 мм, заважають косметологу в проведенні якісної епіляції, адже довгий стрижень лише обгорає, приносячи тим самим дискомфорт і неприємні відчуття. Тривалість однієї процедури в середньому не перевищує п’ятнадцяти хвилин.

 

На кілька тижнів після процедури рекомендується відмовитися від синтетичної нижньої білизни, відвідування солярію, сауни, басейну і пляжу.

У нашому «Естет Центрі» Ви зможете зробити цю процедуру (Лазерна епіляція статевих губ і міжсідничної складки) всього за 350 гривень (ціна актуальна на момент написання статті). Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок і приємні бонуси!

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ