UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Естет Центр Київ
  • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Лазерна епіляція спини у жінок

Опубліковано: 24.09.2017

Зайва рослинність на тілі заважає як чоловікам, так і жінкам. Однак, як відомо, у представниць прекрасної половини людства шкіра більш чутлива. Деякі жінки відчувають особливий дискомфорт через наявність волосся на спині і саме тому хочуть позбутися його раз і назавжди. Пропонуємо Вашій увазі найефективніший спосіб позбавлення від зайвої рослинності на спині –  епіляцію за допомогою олександритового лазера. Завдяки епіляції за допомогою лазера нового покоління Ви зможете позбутися від зайвого волосся якісно, ​​швидко і максимально безпечно.

Погодьтеся, густий волосяний покрив на жіночій спині виглядає відштовхуюче. До того ж, це може стати причиною подразнення, свербіння і неприємного запаху. У нашому «Естет Центрі» їх видалять за допомогою олександритової лазерної установки. За допомогою енергії, яку випускає високотехнологічний сучасний лазер, швидко руйнуються фолікули, не пошкоджуючи при цьому навколишні тканини і перешкоджаючи перегріву шкіри. Саме тому видалення волосся за допомогою олександритового лазера – найбезпечніший і безболісний метод епіляції. Випромінювання лазера вступає в реакцію з меланіном, який фарбує волосся. Надалі дана взаємодія викликає деструкцію волосяних структур починаючи від кореня і закінчуючи кінчиком. При цьому нейтральними до лазерної енергії залишаються всі прилеглі тканини, а це, погодьтеся, надзвичайно важливо для людей, які піклуються про своє здоров’я.

Вже після першої процедури Ви позбудетеся від волосся на спині, що знаходяться в стадії активного росту. За допомогою наступних сеансів епіляції Ви зможете домогтися повного припинення росту волосся. Разом з ідеально гладкою шкірою спини Ви зведете до мінімуму ймовірність виникнення опіків, порізів і ознак вростання.

Варто відзначити, що слід дотримуватися особливих рекомендацій перед проходженням процедури. Так, наприклад, за день до відвідування лікаря-косметолога необхідно ретельно виголити волосся на спині. Також не варто наносити на спину засоби, що містять спирт.

Тривалість процедури не перевищує шістдесяти хвилин. Ви можете бути впевненими в тому, що епіляція волосся за допомогою лазера проходить в максимально безпечних і комфортних для кожного клієнта умовах. Якщо в процесі процедури відчувається якийсь дискомфорт, то лікар-косметолог наносить на шкіру спеціальний анестезуючий гель, який виключає ймовірність будь-яких больових відчуттів, або підсилює подачу фреону. В середньому курс лазерної епіляції спини не перевищує п’яти процедур.

В нашому «Естет Центрі» вартість даної процедури (ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ СПИНИ У ЖІНОК) – 900 гривень (можлива зміна вартості). Після проходження курсу епіляції за допомогою олександритового лазера Ваша шкіра придбає бархатистість і довгоочікувану гладкість. Ми гарантуємо неперевершений ефект за максимально короткий проміжок часу!

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ