UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Естет Центр Київ
  • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Лазерна епіляція сідниць у жінок

Опубліковано: 24.09.2017

Найкращий спосіб позбавлення від зайвої рослинності на сідницях – епіляція александритовим лазером нового покоління. Наш «Естет Центр» пропонує найбільш безболісний і швидкий спосіб досягнення м’якої, оксамитової, гладкої шкіри на сідницях. Хоча в більшості випадків у жінок на сідницях волосся тонке і світле, але воно може принести масу незручностей. Так, наприклад, коли це волосся росте у великій кількості, воно може викликати серйозне роздратування і навіть з часом перерости в вросле волосся – надзвичайно болюче і небезпечне для здоров’я.

З огляду на всі перераховані вище проблеми, пов’язані з невеликим, але при цьому небажаним волоссям на сідницях, наша передова епіляція за допомогою александритового лазера стає серед жінок не даниною моді, а необхідністю.

Традиційні методи позбавлення від зайвої рослинності на тілі (гоління і депіляція) не варто використовувати в цій надзвичайно чутливій ділянці, адже вони можуть викликати не тільки садна і подразнення, але і різні інфекції. Так, наприклад, обрізання всього лише одного кучерявого волоска між мікротріщинками в анальній області одним невірним рухом може перетворитися на справжнє лихо. Ці небезпеки можна звести до мінімуму, обравши натомість гоління і воскової депіляції позбавлення від зайвого волосся за допомогою александритового лазера.

Один сеанс (в залежності від кількості волосся) варіюється в межах десяти-двадцяти хвилин. Співробітники «Естет Центру» ˗ професіонали високого класу з багаторічним досвідом. Крім александритового лазеру лікар-косметолог може використовувати місцеву анестезію або посилити подачу фреону (найчастіше, на анальній області для зменшення больових відчуттів під час процедури. Саме завдяки цьому лазерна епіляція вважається найкращим методом боротьби із зайвою рослинністю на сідницях. Результати лазерної епіляції на Candela Gentle LASE в кілька разів перевищують ефективність традиційних методів видалення волосся.

Якщо Ви хочете ПОВНІСТЮ ПОЗБУТИСЯ ВОЛОССЯ В ОБЛАСТІ СІДНИЦЬ, знадобиться проходження курсу лазерної епіляції, що складається з шести сеансів. Вартість епіляції за допомогою александритового лазера багато в чому залежить від різних чинників, але ми гарантуємо, що всі надані нами послуги оцінені максимально коректно. Так, ПОЗБУТИСЯ ЗАЙВОГО ВОЛОССЯ на сідницях у нашому «Естет Центрі» можна буде всього за 600 гривень. Вартість багато в чому залежить від довжини, щільності і товщини волосся, що знаходяться всередині і біля анальної області. Поступово кількість волосся в зоні сідниць зменшиться, а потім воно повністю зникне (періодично потрібно буде вдаватися до повторних сеансів).

У нашому «Естет Центрі» працюють справжні професіонали з багаторічним досвідом роботи. Ми гарантуємо, що процедура видалення зайвого волосся на сідницях пройде на вищому рівні!

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ