UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Естет Центр Київ
  • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Лазерна епіляція шиї (передньої і задньої поверхні)

Опубліковано: 24.09.2017

Шия – одна з найбільш привабливих частин жіночого тіла. Однак у деяких жінок зайве волосся закриває її, вносячи грубість у зовнішній вигляд. Також така проблема завдає величезні клопоти в жарку погоду. Позбутися від зайвого волосся в області шиї можна тільки за допомогою епіляції олександритовим лазером.

До речі, проблемними зонами може бути і задня, і передня поверхня шиї. У нашому «Естет Центрі» проводиться високоякісна епіляція будь-якої ділянки шиї. Дана процедура здійснюється на обладнанні нового типу фахівцями вищого класу. При цьому больові відчуття зведені до мінімуму. Промінь лазера високої енергії впливає тільки на волосся, руйнуючи при цьому фолікул. В результаті припиняється ріст волосся і воно випадає. Для забезпечення максимального ефекту слід пройти через кілька процедур (лазерна енергія поглинається тільки волоссям, що знаходяться в активній стадії росту).

Що стосується підготовки до лазерної епіляції шиї, то це, перш за все:

  • заборона на епіляцію і засмагу;
  • перевірка на наявність будь-яких протипоказань.

Перед початком лазерної епіляції наш лікар-косметолог огляне ділянку тіла, яка буде оброблятися лазером і визначить, з якою інтенсивністю необхідно буде проводити процедуру. На його рішення також вплине тип, колір Вашої шкіри і ступінь вираженості волосся.

Епіляції за допомогою лазера піддаються волоски довжиною до 2 мм. Тому за день-два до проведення процедури необхідно збрити волосся на тій ділянці, яка підлягає епіляції. У нашому Центрі процедура здійснюється за допомогою апарату нового покоління, що містить спеціальну систему охолодження. Саме тому Ви не відчуєте болю або печіння. Все, що Вам загрожує під час лазерної епіляції олександритовим лазером – легеньке поколювання.

Тривалість процедури не перевищує тридцяти хвилин. Для позбавлення від великої кількості волосся на шиї потрібно від чотирьох до дев’яти процедур. Інтервал між першими сеансами – місяць. Відразу після процедури краще почекати з відвідуванням басейну, сауни, солярію. Що стосується протипоказання для епіляції шиї – захворювання щитовидної залози і ряд інших онкологічних захворювань.

Вартість даної процедури (ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ШИЇ) в нашому «Естет Центрі» ˗ 300 гривень. Інформацію з приводу ціни видалення волосся з передньої і задньої поверхні шиї за допомогою лазерної епіляції уточнюйте по одному з контактних телефонів, які Ви бачите на головній сторінці нашого сайту. Результат цієї процедури Вас здивує. Ваша шия стане по-справжньому ідеальною! Всі наші співробітники мають медичну освіту, а тому Ви можете бути повністю впевненими в тому, що процедура лазерної епіляції буде проведена на вищому рівні! Ми працюємо тільки для Вас!

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ