UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Естет Центр Київ
  • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Лазерна епіляція щік

Опубліковано: 24.09.2017

Погодьтеся, на сьогоднішній день ніхто б не хотів мати пухнасті щоки (хіба що тільки Чебурашка). Всі інші зможуть вирішити дану проблему за допомогою епіляції олександритовим лазером. Для кожної жінки наявність густого пушка на обличчі – справжня трагедія. Вирішити цю проблему не зможе навіть кілька шарів косметики. Навіть найдорожчі тональні креми і пудра не приховують, а ще більше підкреслюють наявність на щоках волосся.

Ще років десять тому косметологи використовували два методи –  видалення зайвого волосся воском або їх освітлення. Перша процедура –  дуже болюча, а друга тільки маскує, а не вирішує проблему зайвої рослинності на щоках. Також, наприклад, після воскової депіляції простежується роздратування шкіри, яке в подальшому змінюється висипаннями на обличчі.

При цьому лазерна епіляція за допомогою олександритового лазера –  безболісна, безпечна і надзвичайно ефективна процедура. Цей лазер має широку область впливу і високу точність попадання. Відповідно, лазер потрапляє саме в фолікул. Саме таким чином ми здійснюємо видалення волосся на щоках.

Фахівці нашого «Естет Центру» використовують обладнання нового покоління, яке прекрасно справляється як зі світлими, так і з темним волоссям. Хоча, природно, блондинкам доведеться провести більше таких процедур, щоб назавжди забути про пушок на щоках.

Що стосується сильної половини людства, то горезвісне щоденне гоління створює багато незручностей. Саме тому їм найкраще вдатися до більш інноваційної технології – видалення волосся за допомогою олександритового лазера. Лазер Candela GentleLASE всього за кілька сеансів допоможе назавжди ПОЗБУТИСЯ ВОЛОССЯ на щоках. Як показує практика, чоловіки в питаннях епіляції більш консервативні, а тому їм важко зважитися на ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ на щоках. У більшості випадків їх підштовхує до цього безвихідь: неможливість носити бороду і алергічна реакція на традиційне гоління. Однак дізнавшись і оцінивши, наскільки швидко, ефективно і безболісно проводять дану процедуру наші фахівці, вони швидко стають прихильниками такого інноваційного високотехнологічного способу позбавлення від зайвого волосся на щоках.

Завдяки високій потужності олександритового лазера за один сеанс можна видалити як мінімум 40% волосся, яке знаходяться у фазі активного росту. Повторну процедуру слід робити через два місяці. Також після лазерної епіляції Ви можете забути про проблему вростання в шкіру волосків. Ми вже не говоримо про порізи і інші неприємності, які супроводжують гоління.

ВАРТІСТЬ лазерної ЕПІЛЯЦІЇ ЩЕК в нашому «Естет Центрі» ˗ в межах 200 гривень, а тривалість ~ 10 хвилин. Більш детальну інформацію Ви зможете дізнатися, зв’язавшись з нашим оператором по одному з телефонів, які Ви знайдете на головній сторінці нашого сайту.

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ