UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Естет Центр Київ
  • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Лазерна епіляція рук (плечей та передпліччя)

Опубліковано: 24.09.2017

У більшості людей словосполучення «лазерна епіляція» асоціюється з доглянутою красивою людиною. Уже в найближчому майбутньому лазерна епіляція стане цілком звичайною процедурою (як, наприклад, фарбування волосся або стрижка). Якщо говорити про наявність рясного волосяного покриву на руках, то це вже не модно. І якщо ще волохаті чоловічі руки якось прийнятні, то темне густе волосся на жіночих ручках викликає як мінімум подив.

Пропонуємо Вам звернутися в «Естет Центр», де Ви зможете максимально швидко і ефективно видалити ЗАЙВУ РОСЛИННІСТЬ НА РУКАХ за допомогою александритового лазера нового покоління Candela GentleLase.

Лазерна епіляція набагато перевищує ефективність всіх інших способів позбавлення від зайвого волосся на руках.

По-перше, епіляція лазером видаляє волосся на тривалий період часу (при цьому волосся, яке виросло між процедурами, буде м’яким і тоненьким). По-друге, процедура дозволяє видалити волосся назавжди (буде потрібна лише періодична корекція). По-третє, лазерна епіляція безпечна і безболісна. Лазерний промінь впливає лише на пігмент волосся (тобто, меланін).

До лазерної епіляції рук потрібно заздалегідь підготуватися:

  • два тижні не засмагати;
  • два-три тижні не видаляти волоски з коренем в зоні, яка буде оброблятися лазером;
  • за кілька днів до процедури не користуватися дезодорантами і рядом інших засобів, які містять спирт;
  • за 2-3 дні перед процедурою необхідно збрити волосся на тій ділянці, на якій буде здійснюватися процедура.

В процесі епіляції рук александритовим лазером енергія апарату діє тільки на структуру волосся, що відповідає за їх зростання, повністю руйнуючи її. В результаті пошкоджене волосся припиняє ріст, а волоски, що знаходяться під шкірою, будуть видалені під час наступних процедур.

Епіляція на Candela GentleLase проводиться в кілька разів швидше, ніж будь-якими іншими різновидами лазера. Завдяки вбудованій системі охолодження шкіри процедура проходить безболісно. Даний апарат дозволить проводити епіляцію волосся будь-якого типу (виняток – сиве волосся, адже в ньому немає пігменту меланіну). Повністю позбавитися від небажаної рослинності можна буде вже за шість-вісім процедур (між кожною з процедур перерва – місяць).

У нашому «Естет Центрі» дана процедура – ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ РУК (ПЛЕЧЕЙ ТА ПЕРЕДПЛІЧЧЯ)  обійдеться Вам всього в 600 гривень. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок і різні вигідні пропозиції! Переконайтеся в цьому вже сьогодні. Вартість процедури уточнюйте по одному з контактних телефонів, які Ви знайдете на головній сторінці нашого сайту. Професіоналізм і індивідуальний підхід до кожного клієнта – запорука нашого успіху!

 

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ