UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Естет Центр Київ
  • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Лазерна епіляція підборіддя

Опубліковано: 24.09.2017

Лазерна епіляція підборіддя особливою популярністю користується серед представників сильної половини людства. І в цьому немає нічого дивного – адже це інноваційна методика, яка дозволить швидко і безболісно усунути небажану рослинність на підборідді. За допомогою епіляції александритовим лазером можна назавжди забути про щоденне гоління. До речі, дана процедура крім усього іншого допоможе зробити високоякісну художню епіляцію бороди.

За тривалістю один сеанс такої процедури не перевищує п’ятнадцяти хвилин. Необхідна кількість сеансів – від семи до десяти. Всі витрати на проведення лазерної епіляції підборіддя окупляться вже через кілька місяців – Вам не доведеться більше купувати бритви і спеціальних засобів для догляду (до / під час і після гоління).

Ми гарантуємо, що епіляція підборіддя александритовим лазером дозволить Вам виглядати доглянуто в будь-якому віці. Ви назавжди забудете про подразнення шкіри та алергічні реакції, які супроводжують гоління.

До речі, ця процедура актуальна не тільки для чоловіків, але і для жінок. Якщо зайва рослинність на підборідді у чоловіків не викликає подиву і тим більше негативної реакції, то профіль жінки повинен бути ідеальним. І зробити це не так вже й просто. Позбавлятися від зайвого волосся на підборідді за допомогою пінцета боляче і велика ймовірність утворення рубців. Про тривалість цієї процедури навіть говорити не доводиться. Для жіночого обличчя бритва взагалі неприпустима. Єдиний порятунок –  видалення волосся з підборіддя за допомогою александритового лазера.

Суть даної процедури полягає в наступному – промінь лазера безпечно і швидко руйнує фолікул волосся, вирішуючи тим самим проблему зайвої рослинності на підборідді.

Після закінчення курсу, що складається з п’яти-семи процедур, в подальшому для корекції результату необхідно буде відвідувати майстра тільки раз на рік. Ціна за окремі спалахи, що гарантують підтримку краси і гладкості шкіри, Вас приємно здивує.

У більшості випадків поява волосся на жіночому підборідді пов’язана з різними захворюваннями. Це, перш за все, так званий гірсутизм. Саме тому лазерну епіляцію підборіддя рекомендується проводити спільно з гормональною корекцією. На сьогоднішній день ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ПІДБОРІДДЯ АЛЕКСАНДРИТОВИМ ЛАЗЕРОМ – інноваційна технологія, яка не має аналогів.

Фахівці «Естет Центру» мають медичну освіту, великий досвід роботи. Підтвердженням цьому – відгуки тисяч вдячних клієнтів. Вартість лазерної епіляції підборіддя в нашому Центрі – 150 гривень. Детальну інформацію, пов’язану з даною процедурою, Ви зможете дізнатися, зателефонувавши по одному з номерів, які Ви знайдете на нашому сайті або просто натиснувши на кнопку «ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ».

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ