UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Естет Центр Київ
  • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Лазерна епіляція передньої / задньої поверхні стегон

Опубліковано: 24.09.2017

Пропонуємо Вашій увазі лазерну епіляцію стегон (передньої або задньої поверхні). Варто відзначити, що найбільш чутливими зонами є задня і бічна внутрішня поверхня стегон. Це пов’язано з тим, що сітка кровоносних судин розташовується в цій частині надто близько до поверхні шкірного покриву. Найчастіше передня і внутрішня зони у жінок покриваються невеликим пушком, а ось задня і внутрішня частини найчастіше страждають від підвищеного оволосіння. Для якісного позбавлення від небажаної рослинності найкраще вдатися до видалення волосся лазером нового покоління Candela Gentle LASE.

Як відомо, темний колір відмінно поглинає енергію світла. Саме тому ідеальним клієнтом для процедури лазерної епіляції є пацієнт зі світлою шкірою і темним волоссям. Імпульс лазера чудово проникає уздовж стрижня волоса, який має темне забарвлення, адже в ньому у величезній кількості є пігмент меланін, що поглинається волоссям. Енергія світла поступово перетворюється в теплову, і всього за секунди волосок нагрівається. В результаті стрижень і цибулина волосини руйнуються.

Наш «Естет Центр» оснащений обладнанням нового покоління. У ньому працюють фахівці високого класу, які професійно виконують свої обов’язки. Саме тому дана процедура пройде безпечно і безболісно.

Пацієнтам з особливо чутливою шкірою додатково наноситься знеболюючий крем, або збільшується подача фреону. Маніпулятор александритового лазера акуратно обробляє кожен окремо взятий волосок, посилаючи уздовж нього імпульси. До речі, лазер одночасно нагріває і охолоджує область передньої / задньої частини стегон. Через кілька годин після завершення процедури можливе невелике почервоніння деяких ділянок шкіри (воно незабаром пройде самостійно).

Серед протипоказань до проведення даної процедури слід назвати:

  • онкологічні захворювання;
  • захворювання серцево-судинної системи;
  • ГРВІ, ГРЗ, грип;
  • захворювання шкіри в області стегон;
  • вагітність і період лактації.

Уже після першого сеансу волосяний покрив зникне на місяць-півтора, після чого продовжиться зростання «неактивних» волосків. Саме тому для повного видалення зайвої рослинності в області стегон необхідно пройти весь курс терапії лазером – від семи до десяти процедур. Надалі проблема зайвої рослинності на стегнах буде повністю вичерпана.

ВАРТІСТЬ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ ПЕРЕДНЬОЇ / ЗАДНЬОЇ ПОВЕРХНІ СТЕГОН в нашому «Естет Центрі» ˗ 550 гривень (на момент написання вартість могла змінитися, тому можете уточнити її по одному з телефонів, які ви знайдете на нашому сайті). Ми працюємо тільки для вас! Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок і приємних бонусів! Змініть своє життя на краще вже сьогодні!

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ