UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
 • Естет Центр Київ
 • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Лазерна епіляція пахв (пахових впадин)

Опубліковано: 24.09.2017

Як відомо, шкіра в пахвових ямках відрізняється особливою чутливістю. Але, незважаючи на це, найчастіше волосся в цій зоні жорстке і товсте. Епіляція пахв александритовим лазером – найбезпечніший і  найефективніший спосіб позбавлення від зайвої рослинності в цій зоні. Шкіра пахв біла, а ось волоски чорні і щільні, а тому результати епіляції лазером перевищують всі очікування.

Ще одна перевага епіляції пахв за допомогою александритового лазера – видалення врослого волосся, яке в більшості випадків виникає після воскової епіляції або використання на протязі тривалого часу епілятора.

 

СЕРЕД ОСНОВНИХ ПЛЮСІВ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ ПАХВ СЛІД НАЗВАТИ:

 • Швидке, безпечне видалення волосся;
 • Відсутність почервоніння и подразнення шкіри;
 • Зростання волосся скорочується вже після першої процедури;
 • Гіпоалергенність;
 • Зведення до мінімуму можливого пошкодження шкіри та підшкірної структури.

Спеціалісти нашого «Естет Центру» використовують лазерний апарат нового покоління Candela Gentle LASE. На сьогоднішній день це найефективнішій і безпечний лазер в усьому світі.

Тільки александритові лазерні системи останнього покоління допоможуть видалити волосся на шкірі будь-якого типу.

Сутність методу епіляції александритовим лазером полягає в наступному: волоски видаляються за рахунок енергії лазера на структури, які відповідають за ріст волосся. До речі, енергія, яка виділяється лазером, ніскільки не пошкоджує тканини, що знаходяться поруч. Оптика лазера діє на шкіру термічно, а тому процедура абсолютно безболісна.

Уже після проходження першого сеансу лазерної епіляції зникає від 15 до 40% небажаного волосся в області пахових западин. Також Ви можете забути про такі неприємні наслідки гоління, як вросле волосся, чорні цятки, подразнення шкіри. В результаті Ваша шкіра стає шовковистою та гладкою.

Що стосується протипоказів до проведення лазерної епіляції александритовим лазером, то це:

 • Цукровий діабет;
 • Захворювання шкіри;
 • Вагітність і період лактації;
 • Різні онкологічні захворювання.

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ (ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ПАХВ) в мережі косметологічних центрів «Естет Центр» в Києві ˗ 350 гривень (на момент написання статті вартість процедури могла змінюватися, а тому уточнюйте її по одному з телефонів, які Ви знайдете на головній сторінці нашого сайту). Результат- позбавлення від зайвого волосся в пахових ділянках. Параметри підбираються індивідуально для кожного клієнта (все залежить від типу шкіри та структури волосся). В середньому на вирішення цієї задачі буде необхідно від чотирьох до восьми сеансів (інтервал між окремими сеансами коливається від шести до десяти тижнів). В процесі епіляції за допомогою александритового лазера кожному клієнту встановлюються відповідні параметрами. Ми гарантуємо безпеку та ефективність!

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ