UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Естет Центр Київ
  • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Лазерна епіляція області над верхньою губою

Опубліковано: 24.09.2017

Причин появи небажаної рослинності над верхньою губою дуже багато. Найпоширенішими є зміна гормонального фону або генетична схильність. Яка б причина не викликала дану проблему, необхідно від неї позбавлятися. Серед різних методів боротьби з вусиками на верхньою губою найефективніший – лазерна епіляція за допомогою александритового лазера.

В результаті проведення ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ в цій області руйнується сам фолікул ˗ основа для росту волосся. Відповідно, мета лазерної епіляції – позбавлення від вусиків назавжди. Іншими словами, на відміну від шугарінга, епіляції фітосмолою і воском, які дають короткочасний ефект, ЕПІЛЯЦІЯ александритовим лазером за умови систематичності повністю позбавить від проблеми зайвої рослинності над верхньою губою.

Суть даної процедури полягає в наступному – область обробляється спеціальним наконечником, який приєднується до лазерного апарату. Наші професійні косметологи попередньо виставляють на ньому відповідні параметри, що підбираються індивідуально (враховується структура волосся, тип шкіри і ряд інших чинників). При цьому імпульс лазера реагує лише на пігмент волосся, проникаючи до цибулини, і акуратно руйнує її. Головна перевага лазерної епіляції – лазер не реагує на шкіру, а тому ризик виникнення опіків зведений до мінімуму.

Лазерний промінь проникає в шкіру на глибину не більше 4-6 мм. Цього більш ніж достатньо для впливу на клітини фолікула волосся, який містить меланін і живить його судину. При поглинанні меланіном енергії випромінювання волосся перегрівається і згорає.

Епіляція області над верхньою губою підійде тільки людям зі світлою шкірою (засмаглу і темну шкіру лазер може сприйняти за потенційну «мішень»).

Що стосується тривалості процедури, то в середньому вона займає не більше 20 хвилин. Більше часу відводиться на нанесення спеціального знеболюючого препарату на оброблювану ділянку.

Велику увагу потрібно приділити догляду за шкірою після проведення процедури. Так, наприклад, рекомендується обмежити час перебування на сонці і використовувати спеціальні сонцезахисні креми. Також протягом певного проміжку часу потрібно змащувати шкіру над верхньою губою пантенолом або будь-яким іншим засобом, який загоює шкіру. Протягом декількох днів після лазерної епіляції найкраще приймати противірусні препарати, які порекомендує Вам фахівець.

Вартість епіляції в даній зоні в нашому «Естет Центрі» в середньому становить 150 гривень. Додаткову інформацію Ви зможете дізнатися, зв’язавшись з нашим оператором (всі необхідні контакти Ви знайдете на головній сторінці нашого веб-ресурсу). Ми гарантуємо європейську якість за більш ніж прийнятними цінами. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ