UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
 • Естет Центр Київ
 • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Тайський масаж стоп (Позняки/Осокорки)

Опубліковано: 25.01.2020

Існує давнє повір’я, згідно з яким через людські стопи проходить потік життєвих сил та енергії. Саме ця частина тіла є так званими «енергетичними воротами». На стопах знаходиться величезна кількість рецепторів, завдяки яким можна успішно впливати на функціональність внутрішніх органів та систем. При правильній стимуляції цих рецепторів стає можливим нормалізувати діяльність ЦНС, відновити організм після перенесених травм чи хвороб, покращити життєвий тонус та загальний стан здоров’я.

Користь від професійного тайського масажу ступнів була доведена ще кілька століть тому. Такий масаж здатний благотворно впливати на організм людини, як на фізичному, так і на психологічному та емоційному рівнях. У багатьох спеціалізованих салонах тайський масаж стоп є невід’ємною частиною програм реабілітації, що використовується для профілактики хронічних захворювань.

Спа-салони останнім часом також активно пропонують своїм клієнтам пройти курс фут-масажу, оскільки він безпечний, допомагає зняти стрес і розслабитися. Не винятком є ​​мережа клінік естетичної медицини «Естет Центр». Професійні масажисти клініки проводять якісний тайський масаж стоп в «Естет Центр» на Анни Ахматової, 30 (Позняки/Осокорки).

На вибір у Вас є дві програми:

 • класичний тайський масаж стоп
 • тайський масаж стоп «Стопи Будди»

Сеанс за класичною програмою триває 50 хв, акційна вартість замість 750 грн, всього 600 грн!

У разі замовлення програми “Стопи Будди” – майстер працює не лише руками, а й спеціальними дерев’яними паличками-масажерами, що допомагають глибше опрацювати важливі точки. Тривалість програми – 60 хвилин. Діє акція! Зі знижкою вартість годинної програми складає, замість 850 грн, лише 700 грн! Встигніть скористатися пропозицією та подарувати собі користь та задоволення!

Ефективність та корисність тайського масажу

Досить часто масаж стоп рекомендують лікарі своїм пацієнтам як повноцінну терапію, або як одну зі складових лікувальної програми. Показаннями щодо тайського масажу стоп є такі заболевания:

 • Плоскостопість (як у дорослих, так і у дітей);
 • Артрит, артроз;
 • Шпори на п’ятах;
 • Вальгусна стопа;
 • Діабетична стопа;
 • Варикоз, у тому числі його перші ознаки;
 • Атеросклероз на ранніх стадіях.

У зв’язку з тим, що рефлекторні точки, що знаходяться на стопах, безпосередньо пов’язані з діяльністю внутрішніх органів, у процесі масажу у пацієнта може скластися враження, що вплив на весь організм. Після проведеного сеансу багато пацієнтів відчувають зниження тривожності, повне розслаблення. Крім того, регулярні процедури сприяють нормалізації сну, полегшують болючі відчуття під час ПМС, сприяють профілактиці хвороб малого тазу, підвищують настрій та життєвий тонус.

тайский массаж стоп

Кому показано тайський масаж стоп?

Користь від масажу стоп за тайською методикою – незаперечний факт. Проте, існує низка пацієнтів, яким рекомендується регулярно проходити курс таких процедур. До таких людей відносять:

 • Пацієнтів, які мають схильність до повноти. З огляду на наявність великої ваги опорно-руховий апарат організму піддається підвищеним навантаженням;
 • Професійних спортсменів, для яких тайський масаж стане відмінною профілактикою травматизму, а також прискорить відновлення після важких тренувань або отриманих травм;
 • Людей вікової категорії 40+. Тайський масаж стоп здатний запобігти розвитку артрозу, хвороб суглобів та інших проблем, що відбуваються в організмі поряд із віковими змінами;
 • Жінкам, які віддають перевагу взуття на високих підборах. Процедура допомагає зняти втому в ногах, сприяє профілактиці варикозного розширення вен, усуває болючість та напругу;
 • Людям, які мають серцево-судинні захворювання, а також проблеми з органами травлення та дихання. При таких відхиленнях тайський масаж рекомендують використовувати як частину комплексної терапії.

Особливості техніки виконання тайського масажу стоп

У клініці «Естет центр» на Позняках практикується тайський масаж стоп, філософією якого є безпечний і водночас результативний комплексний вплив як на окремі системи та органи, так і на весь організм загалом.

Особливості техніки тайського масаж включають:

 • Використання інструменту під час процедури. Майстер масажу користується спеціальною дерев’яною паличкою;
 • Різну інтенсивність дії. Масажні рухи здійснюються також кулаком, долонею та пальцями, при цьому масажист опрацьовує кожну із зон ступні з різною інтенсивністю.
 • Широку область опрацювання. Під час сеансу опрацьовується поверхня стоп, а також гомілка.

Як проходить процедура масажу стоп?

Перед початком сеансу майстер проводить консультацію під час якої визначаються проблеми пацієнта. Після цього виконується миття ніг та розминка. Сам масаж починають з рухів, що розтягують, опрацювання фаланг пальців у напрямку до п’яти. Закінчується процедура погладжування по поверхні стоп і гомілок.

Під час масажу досвідчений майстер клініки “Естет Центр” виконує профілактику захворювань, опрацьовуючи ущільнення на м’яких ділянках стопи. Для досягнення максимального терапевтичного ефекту рекомендується пройти повний курс, що складається із 10 процедур.

 

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ