UARU
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
 • Эстет Центр Київ
 • Эстет Центр ЛЬВІВ
АРСЕНАЛЬНА / КЛОВСЬКА
вул. Кловський узвіз, 5
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Плазмоліфтинг в Києві

Опубліковано: 24.09.2017

Сьогодні багато хто хоче виглядати молодо, красиво і доглянуто. Однак молодість –  це явище, яке швидко приходить. Так як кожен з нас прагне якомога довше її зберегти, сучасна косметологія надає всім бажаючим таку можливість, використовуючи нові й ефективні методи омолодження. Одним з таких методів є плазмоліфтінг в Києві.

ЩО ТАКЕ ПЛАЗМОЛІФТІНГ?

Плазмоліфтінг в Києві – це науково-розроблений, унікальний метод ін’єкційного омолодження, який заснований на використанні власних ресурсів організму людини. Він полягає в підшкірному введенні плазми власної крові пацієнта, збагаченої тромбоцитами в проблемні зони.

ЗА ДОПОМОГОЮ ЦІЙ ПРОЦЕДУРИ ДОСЯГАЄТЬСЯ:

 • Поліпшення зовнішнього вигляду і тургору шкіри;
 • Позбавлення від дрібних зморшок і розтяжок;
 • Нормалізація роботи сальних залоз;
 • Усунення шрамів, рубців, постакне;
 • Лікування вугрового висипу, запальних і інших дерматологічних захворювань;
 • Корекція вікових змін шкіри;
 • Забезпечення вираженого ліфтинг-ефекту.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА ПЛАЗМОЛІФТІНГА?

Плазмоліфтінг починається з того, що проводиться забір крові з вени пацієнта в спеціальну пробірку в об’ємі від 8 до 20 мл. Далі кров поміщається в спеціальну центрифугу, де вона розділяється в ході обертання на три основні складові компоненти:

 • Багата тромбоцитами плазма;
 • Бідна тромбоцитами плазма;
 • Еритроцити.

Після етапу лазерної обробки здійснюються ін’єкції концентрату плазми в ділянки шкіри. Техніка проведення ін’єкції нагадує мезотерапію, так як проводиться велика кількість уколів (по одному уколу на кожні 2 кв. см шкіри).

Ця процедура проводиться амбулаторно в два етапи і займає не більше години. Наркоз при цьому не потрібен, але для пацієнтів, які мають чутливу шкіру, може застосовуватися місцеве знеболення. Невеликі синці, які з’являються в місцях ін’єкцій, проходять самостійно вже через кілька днів. Результат процедури проявляється не відразу і вимагає близько 2 тижнів для появи перших позитивних змін.

ПОКАЗАННЯ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ

Дана процедура проводиться з пацієнтами, що мають мімічні і дрібні зморшки, що володіють сухістю шкіри і страждають порушеннями властивостей шкіри через різку втрату ваги. Вона також здійснюється для прискорення відновного процесу в тканинах шкіри після лазерного або хімічного пілінгу, і при перших ознаках опущення шкіри.

Плазмоліфтінг не проводиться при порушеному імунітеті, вираженому опущенні шкірного покриву, хронічних захворюваннях, запаленні шкіри, захворюваннях внутрішніх органів, алергічних реакціях на антикоагулянти, що застосовуються при виготовленні складу ін’єкції.

ПЛАЗМОЛІФТІНГ КИЇВ

Для тих, хто бажає пройти процедуру плазмоліфтінга, саме Київ є зосередженням фахівців в даній області. Зокрема, косметологи нашої клініки здійснюють прийом пацієнтів і проводять дану операцію за допомогою біотехнологічного сертифікованого обладнання.

Плазмоліфтінг В КИЄВІ, вартість якого залежить від кількості оброблюваних зон і площі кожної з них, це надійний і ефективний метод боротьби з проблемами шкіри.

Есть вопросы, нужна консультация или просто хотите сделать запись?


 

Наші контакты та адреса, телефонуйте!
м. Печерская
бул. Лесі Українки, 28
тел.: (044) 332-22-10
тел.: 067 238 87 72
м. Арсенальна/Кловська
вул. Кловський спуск, 5, оф.1
тел.: (044) 219 01 08
тел.: 067 657 09 10
Естет Центр – Львів
м. Львiв, вул. Дрогобича, 6
тел.: (032) 255 44 77
тел.: 093 877 71 75

 

Мы работаем более 18-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ