UARU
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
  • Эстет Центр Київ
  • Эстет Центр ЛЬВІВ
АРСЕНАЛЬНА / КЛОВСЬКА
вул. Кловський узвіз, 5
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

МЕЗОТЕРАПІЯ

Опубліковано: 24.09.2017

МЕЗОТЕРАПІЯ – МЕТОД ВВЕДЕННЯ МІКРОДОЗ ПЕВНИХ ЛІКАРСЬКИХ «КОКТЕЙЛІВ» ВНУТРІШКІРНО

Свій розвиток мезотерапія отримала в 1952 році у Франції. Її засновник – Мішель Пістор.

Мезотерапия

На початку розвитку, даний напрямок йшов по шляху лікування хронічної болі. Останнім часом мезотерапія отримала широке поширення при лікуванні різних захворювань. Вона знайшла широке застосування в таких областях медицини як терапія, хірургія, неврологія, дерматологія. Впродовж останнього десятиріччя мезотерапія стала популярною і в естетичній медицині.

Суть методу полягає в тому, щоб лікарські речовини надходили безпосередньо в проблемну зону. Їх вводять в потрібне місце мікроскопічними дозами за допомогою коротких і тонких голок, які не травмують шкіру. Глибина введення – 3-4 мм. Препарат вводиться в середню частину дерми – мезодерму. Звідси і назва – мезотерапія.

Склад лікувального коктейлю, який буде вводитися, залежить від типу проблеми, і підбирається індивідуально для кожного пацієнта. Спосіб хороший тим, що дозволяє впливати на проблемну ділянку безпосередньо. Незважаючи на поверхневу простоту методу, в ньому багато нюансів: які речовини підібрати для лікування, в якій кількості і куди вводити, скільки разів і т.д.

І ні в якому разі не варто вважати мезотерапію панацеєю від целюліту. Насправді, чим менше виражений целюліт, тим ефективніше вплив мезотерапії. Введені лікарські речовини, потрапляючи в шкіру, позитивно впливають на жировий баланс. Ін’єкції проводяться швидко і досить безболісно, ​​хоча, як і у всякого методу, іноді після процедури мезотерапії бувають побічні ефекти: синці і болючі відчуття, алергічні реакції.

Мезотерапія – унікальна процедура, яка практично не має протипоказань. Вона підходить людям будь-якого віку і може допомогти навіть в тих випадках, коли традиційні методи боротьби з целюлітом протипоказані.

Ефект від мезотерапії зберігається протягом року. Курс, як правило, складається з 10-12 процедур. За один сеанс вводиться 10-20 кубиків ліків, в основному це препарати, спрямовані на поліпшення мікроциркуляції, а також підсилюють основний обмін, руйнують фіброзну тканину, що регулюють рівень ліпідів. Як правило, кожен компонент лікарської суміші спрямований одночасно проти декількох факторів утворення целюліту.

Таким чином, мезотерапія – це введення лікарських речовин мікродозами підшкірно.

ОТЖЕ, МЕЗОТЕРАПІЯ:

  • один із способів боротьби з целюлітом, відносно безпечний і ефективний;
  • ні в якому разі не є панацеєю при лікуванні целюліту;
  • вимагає досвіду і гарної професійної підготовки лікаря, який розробляє для пацієнта індивідуальну програму лікування.

проведение мезотерапии в Эстет Центр 

БЕЗКОНТАКТНА МЕЗОТЕРАПІЯ

Підвищений статичний тиск з надзвукового сопла, охолодження газу в струмені підвищує больовий поріг і процедура не вимагає анестезії. В результаті локального охолодження формується судинна реакція, що характеризується короткочасним спазмом, за яким слідує розширення просвіту судин до вихідного, значно поліпшує трофіку шкіри, що сприяє швидкому відновленню її пошкоджених ділянок.

Процедура –  1 раз в тиждень, кількість – 6-8 процедур.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРОЦЕДУРУ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗА НОМЕРАМИ:
АРСЕНАЛЬНАЯ / КЛОВСКАЯ
ул. Кловский спуск, 5, оф.1
(044) 219-01-08
(067) 657-09-10
(‎095) 140-17-95
ПЕЧЕРСКАЯ
бул. Леси Украинки, 28
(044) 332-22-10
(067) 238-87-72
(095) 391-90-92
ЛЬВОВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
(032) 255-44-77
(093) 877-71-75

 

Мы работаем более 18-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОЦЕДУРУ