UARU
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ
ПН-НД з 09:00 до 21:00
Ми чекаємо на Ваш дзвінок:
 • Естет Центр Київ
 • Естет Центр ЛЬВІВ
ПОЗНЯКИ / ОСОКОРКИ
вул. Ахматової Анни, 30
Viber:
ПЕЧЕРСЬКА
бул. Лесі Українки, 28
Viber:
ЛЬВІВ
м. Львів, вул. Дрогобича, 6
infoestetcenter@ukr.net
estetcenter@i.ua

Масаж гарячим камінням

Опубліковано: 05.04.2021

Стоун-терапія – один із найдавніших способів лікування. В його основі – спеціальна техніка масажу, що передбачає використання природного каміння. Головний спосіб стоун-терапії – масаж тіла в спеціальних точках гарячим камінням. Така дія спрямована на активізацію процесів обміну та відновлення повноцінного функціонування внутрішніх органів.

Масаж гарячим камінням відомий ще з часів античності. Наприклад, в Месопотамії гаряче каміння використовували гаряче каміння невеликого розміру для лікування людей. Найпоширенішою стоун-терапія стала у східній медицині. Тибетські ченці активно застосовували для лікування людей цілющі гарячі камені.

Сьогодні стоун-терапія доступна і в Києві, в «Естет Центр» на Анни Ахматової, 30 (Позняки/Осокорки).

Стоун-терапія: основні показання

Лікування гарячим камінням відрізняється безліччю терапевтичних ефектів і максимально щадним впливом на організм. Завдяки цьому стоун-терапія активно застосовується для лікування та профілактики багатьох захворювань.

Серед безпосередніх показань до проведення стоун-терапії:

 • Неврологічні порушення
 • Наявність патологій опорно-рухового апарату
 • Неврастенія, неврози, мігрень, головний біль.
 • Зниження імунітету
 • Психоемоційні розлади
 • Емоційне вигоряння, синдром хронічної втоми, безсоння, стреси.

Також стоун-терапія застосовується при надмірній масі тіла та естетичних недосконалості. У косметології масаж гарячим камінням дозволяє підвищити еластичність і тургор шкіри, запобігти появі атрофічних складок на шкірі та мімічних зморшок.

Залежно від того, яка температура каміння використовується і наскільки інтенсивним є масаж, вона має тонізуючу або розслаблюючу дію. Для кожного пацієнта визначається індивідуальний рівень впливу. Все залежить від кінцевої мети – відновлення сил, поліпшення тонусу м’язів, розслаблення та ін.

Технологія проведення масажу гарячим камінням

Для проведення стоун-терапії гарячим камінням вони розігріваються до 45-55 градусів. Камені відмінно акумулюють тепло і мають найбільш оптимальну швидкість тепловіддачі. Все це забезпечує кращі результати стоун-терапії.

стоун массаж камнями в киеве

Якщо застосовується статична стоун-терапія, лікар-масажист викладає каміння вздовж хребта. Масаж гарячим камінням не охоплює область живота. У процесі застосування масажних технік практикується додаткове використання олії. В “Естет Центрі” можливі різні варіації стоун-терапії.

Наприклад, досягти контрастного впливу можна на основі одночасного поєднання холодного і гарячого каміння.

Таким чином, стоун-терапія передбачає такі етапи:

Підготовка

Перед основним етапом процедури пацієнту роблять легкий масаж, що розігріває. Мета – підготовка тіла до подальшого термічного впливу. Для масажу використовуються приємні масажні олії.

Основний етап

Гарячі камені розкладаються на акупунктурні, біологічно активні точки. Під час основного етапу їх зміщують та перевертають для максимального впливу на м’язи.

Завершальний етап

Полягає у постійній зміні мінералів. Таким чином, забезпечується контрастна дія.

Для досягнення гармонії психічного та фізичного стану після процедури необхідно трохи полежати. Повний курс лікування гарячим камінням складається з 7-10 фізіопроцедур. Вони виконуються періодичністю 2-3 у тиждень. Стоун-методика поєднується з іншими способами релаксації та СПА-процедурами.

Тривалість процедури стоун-терапії становить близько 15-30 хвилин. Масаж гарячим камінням може виконуватися як окремо взята процедура, так і складова частина комплексного лікування. Процедура не передбачає спеціальної підготовки.

Вартість стоун-терапії в «Естет Центр» на момент написання статті – 950 гривень. Актуальну вартість Ви завжди зможете уточнити за телефоном.

Переваги стоун-терапії

Масаж гарячим камінням дозволяє досягти приголомшливих результатів:

 • Підвищити тонус організму.
 • Зняти біль у м’язах.
 • Поліпшити кровообіг.
 • Вивести токсини, шлаки, зайву рідину.

Крім цього, в процесі стоунтерапії відбувається вплив на біологічно активні точки. Пацієнти позбавляються стресу, депресії, досягають істинного розслаблення організму.

Записуйтесь на масаж гарячим камінням в «Естет Центр», отримайте справжню насолоду та оздоровлення!

 

Спасибо, что выбрали Эстет Центр!

ЧОМУ ТИСЯЧІ КЛІЄНТІВ ОБРАЛИ САМЕ ЕСТЕТ ЦЕНТР

loading

Більше 20 років успішного досвіду роботи

loading

Фахівці з медичною освітою

loading

Якісне обладнання від кращих виробників

loading

Тільки безпечні та ефективні методики

loading

Висока якість послуг за розумною ціною

loading

Зручне розташування наших клінік

Мы работаем более 20-ти лет, тысячи людей уже выбрали нас и постоянно пользуются именно нашими услугами, присоединяйтесь к нам и Вы!
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРУ